טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום א', טז’ בניסן תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
09:31 (29/04/17) Shabtay Av
משל המערה של אפלטון או ...... היום בו אפלטון התעורר מהבלוף הממסדי והגיע להבנה עד כמה התודעה הציבורית נמצאת בחושך ועד כמה היא פוחדת מהאור הצורב.
05:15 (25/12/17) Shabtay Av
מאז שאני זוכר את עצמי אני מכיר בי את התחושה שאני חי בגלגול החיים הלא נכון עבורי. תמיד הייתה בי את התחושה שנולדתי כמה מאות שנים מאוחר מדי. ככל שחלפו השנים, גדלתי, התבגרתי והפנמתי את עצם העובדה שהשנים הכי נכונות מבחינתי לחיות היו ימי האדם הקדמון, אותם ימים בהם האדם היה עוד חיה על פני הפלנטה במקום היצור המתוחכם שחי כיום והורס כל חלקה בה נוגעות ידיו. אז אתמול נפלה לידי כתבה על אחד ג'ון זרזאן, פילוסוף אנטי טכנולוגי, כתבה שהבהירה לי בדיוק למה אני מרגיש את שאני מרגיש, איש מרתק
23:35 (24/04/17) Shabtay Av
כשהלכתי משם נחתה עלי ההבנה. בכל סיטואציה בחיים יש את חצי הכוס המלאה ואת חצי הכוס הריקה,חצי הכוס הריקה זה החלק שתמיד בולט לעין, החלק שהכי קל לראות, כל בר דעת רואה שהעדר עיוור, חלש וחסר אמונה. את חצי הכוס המלאה כמו גם את האמת צריך האדם למצוא בעצמו, לחפור עמוק, לחבר את הנקודות ולהשלים את הפאזל על סך חלקיו.
10:14 (30/04/17) Shabtay Av
הראשון שירוץ לכנסת כשמטרתו היא אותה חונטה בנקאית, הראשון שיהיה מספיק אמיץ לשאת את השם רוטשילד על שפתיו, יהיה זה שיגרום לי להאמין שעוד יש לנו סיכוי כלשהו. כל אחד שנמצא בבניין הארור ההוא, כל שר או ח"כ וכל אחד ואחד מפמליית אוכלי החינם שסביבם יודעים ומודעים לאמת. הם יודעים מי הבוס ומי מנהל את העניינים, וכל זמן שהם לא חושפים ומדברים על אותה אמת כי אז כל מילה היוצאת מפיהם היא שקר מוחלט.
22:35 (08/04/17) Shabtay Av
"ואהבת לרעך כמוך" הוא אחד המשפטים האהובים עלי, מוטו לחיים. אבל מה קורה כשיש פגם באהבה שלך לכמוך ? איך זה מקרין על האהבה שלך לרעך ?
00:12 (17/06/17) Shabtay Av
לאחרונה פונים אלי מכרים, אנשי שטח מוכרים , שהחליטו לטבול את ידיהם ברפש הפוליטיקה מתוך רצון טוב ומחשבה תמימה שאפשר לייצר השפעה אם מצטרפים לחבורת המקוללים שיושבים בכנסת ישראל. אז זהו, שלא. פוסט שלי מהבחירות האחרונות, נכתב לפני כשנתיים וחצי. מאז אין חדש תחת השמש, וכיום אני בטוח יותר מתמיד בעמדתי.
20:25 (15/07/17) Shabtay Av
לאור מניפולציית גבאי והאווילות שמושרשת בעם, מחויב אני ללמד אתכם עד כמה אתם עיוורים שלא רואים מטר מהאף שלכם. אז ישבתי לכתוב ולהסביר לכם תהליך פוליטי שהתחיל בפסטיבל שעשתה פה הקרן לישראל החדשה ב 2011, דרך ביבי, מני נפתלי, עו"ד דוד לוי, אייבי בנימין, מנדלבליט ומחאת הצוללות ועד אבי גבאי יקיר העם. שיהיה לכם קצת חומר למחשבה למהלך השבוע. מבטיח לכם שזה תרגיל לילדים מפגרים, גיל גנון. כל ההסבר יתחיל ממשפט אחד קטן, שנאמר ע"י אנשל באוור {מגן אדום רוטשילד} אי שם בסוף המאה ה- 18: "מזיז לי את השערות בביצים מיהו יפה הבלורית שיושב על כס המלכות, כל עוד קלקלת הפרובינציה יושבת אצלי בכיס" {תומלל לבת ימית על ידי}.
16:43 (30/04/17) Shabtay Av
כמו תמיד,בכל סיטואציה ומצב,דואגים שליטי הממסד להפנות את תשומת לבו של הציבור לתפל ולא לעיקר, לסימפטום ולא למחלה, לבובה ולא לשליט האמתי. ולכן, במקום שתקום מחאה אמתית נגד שליטה אבסולוטית באמצעות מספרים וירטואליים, קמה לה צעקה עממית על קומבינות בתוך השיטה, שיטה שהיא עצמה קומבינה אחת גדולה.
22:15 (07/09/17) Shabtay Av
התשקורת הממוסדת היא כלי שנועד לשחק במוחות הציבור וברגשותיו. בעזרת מניפולציות מתוחכמות זורעת התשקורת זבל ממסדי ישירות את תוך מוח הפרט שנגרר אל תוך השיח הציבורי שנוצר עקב כך. בקטע הנ"ל אני מספק הסבר קצר על תפקידה של התשקורת ואופן פעולתה בגנבת הדעת הציבורית לתועלתם של הבוסים הממסדיים.
04:07 (27/04/17) Shabtay Av
שירי הלל נכתבים פה על תמיכת האמריקאים בנו,ישראל הקטנה והמסכנה, ועל מזלנו הגדול שמעצמת העל הזו שומרת ומגינה עלינו כאשר הפחד מפני "אויבינו" שסביבנו מעוור את עינינו מראיית אמת, והאמת היא ברורה וצועקת. התמנון הרוקפלרי מרושת עמוק בתוך מדינת ישראל.
12:00 (08/05/17) Shabtay Av
די לשתיקת הכבשים, די לפחד, מספיק להרכין ראש בפני הרוע ובפני הפחד שהוא זורע בנו.
15:15 (04/05/17) Shabtay Av
חופש, שחרור מחשבתי מהאמונה לצורך אנושי בסמכות, בכדי לשמור על המוסר הציבורי.
14:48 (22/05/17) Shabtay Av
אז לאחר מספר שבועות של עיסוק כמעט אובססיבי על מנת לסדר את האתר, התפניתי הבוקר להציץ במקצת על דף החדשות של הפייסבוק. באמת שלא הספקתי יותר מדי, הפצצות שנחתו עלי אחת אחרי השנייה מצדיקות כל אחת כתבה בפני עצמה. תגידו אתם אם זה שפוי לקבל הפצצות שכאלה על הבוקר. ועכשיו רק 9 .
19:39 (10/05/17) Shabtay Av
הדרך לרפואה והבראה עוברת דרך הבנת המחלה ועקירתה, ולא דרך מלחמה בסימפטומים השונים.
19:45 (20/05/17) Shabtay Av
תודה רבה לכולכם
21:03 (27/04/17) Shabtay Av
תודה רבה לכולכם