טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום א', טז’ בניסן תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
23:12 (26/05/17) Shabtay Av
לאור הבורות הרבה בה אני נתקל, בקשר לחינוך, {חינוך ביתי, חינוך ממסדי או חינוך בכלל} ובכל מיני קושיות שעולות בפני ע"י סוגים שונים של אנשים {כולל מקורבים} שנובעות בעיקר משטיפת מוח ממסדית, שטיפת מוח חברתית וכל מיני פחדים וחששות לא לנו. לאור זה שאני נאלץ כל פעם מחדש לנסות ולהסביר את משנתי, וכאשר זה מתרחש על פלטפורמת הפייסבוק זה די מעייף, לשפוך המון מלל כל פעם מחדש על אותם שאלות בנאליות שעולות כל פעם מחדש. {מילא והיו שאלות מאתגרות}, לאור כל זאת החלטתי אחת ולתמיד לכתוב את משנתי לגידול ילדיי. משנתו של Shabtay Av , ככה בקצרה ועל רגל אחת, בכדי שתצא כתבה ולא ייכתב ספר על פניה. בתמונה, יהלי ואדן, הפרוייקט הכי חשוב שלקחתי על עצמי בחיי הלא קצרים.
12:14 (19/04/17) Shabtay Av
השיחה החלה מאוזלת ידה של הרפואה המערבית וחוסר הידע וההבנה של הרופאים באבחון וריפוי. המשיכה דרך אינטרסים של חברות התרופות בענייני כולסטרול כולל דוגמאות אישיות שלי ומשם גלשה לחיסונים ונזקיהם. כמובן שהובאו דוגמאות מוכרות על נפגעי חיסונים כולל שיחה קטנה על דה נירו ופרשת הסרט VAXXED.
21:03 (02/05/17) Shabtay Av
כשתתחילו לשאול שאלות תגלו שלאף אחד אין באמת תשובות. הם יפתחו לכם ספר {רפואה, דת, היסטוריה, חוקים} שנכתב ע"י בני אדם, לצורך שליטה בבני אדם, ויקריאו לכם ממנו את האמת על פיה הם חיים.
09:13 (19/04/17) Shabtay Av
נקודה של גאוות אב, גם בגבולות המינימליים העומדים בפניו מחפש הילד שלי את הפרצות. הילד שלי כבר אמרת ?
22:58 (08/05/17) Shabtay Av
בכל שנה, כבר הרבה שנים, בראשון לספטמבר, מתקיים בפארק הירדן פסטיבל ילדי החופש. משפחות החינוך הביתי מכל רחבי הארץ מתכנסות לפסטיבל שבא לחגוג את תחילת שנת הלימודים ושחרור המרחב הציבורי. השנה הצטרפנו יהלי ואני לראשונה. היה.......חופש,הרבה חופש.
01:07 (19/04/17) Shabtay Av
תאהבו את הילדים שלכם עד הסוף, בלי תנאים. הפרס הגדול מגיע כשהעין מנצנצת ניצוצות של אהבה, אלו רגעים שהופכים לב קשוח לנוזל, רגעים של אושר טהור . רגעים שמבהירים, שאין לך שום אפשרות להפסיד, רק ניצחון בא בחשבון,
00:24 (19/04/17) Shabtay Av
אבל אז מגיעים אותם רגעים מצמררים, הרגעים האלה שהוא אומר, אבא אני אוהב אותך, וגורם ללב שלך לפרפר. או סתם רגעי קסם קטנים כאלה שהוא מניח את ראשו הקטן עליך בתחושת ביטחון אין סופית. ידו הקטנה והעדינה מונחת בתוך ידך, האף שלך נצמד לראשו, רק רוצה לנשום אותו, לנשום את הרגע, הזמן נעצר, העולם קופא על מקומו.
18:12 (08/05/17) Shabtay Av
ילדים זה שמחה, אהבת אמת.כל השאר זה רק אחיזת עיניים