טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
00:57 (21/04/17) Shabtay Av
אז אם הנכד שלך מחוסן לכל החיסונים ומוגן בעצם מכל המחלות, על פי דברייך. באיזה אופן הילד הלא מוגן והמסוכן שלי מסכן לך את הנכד ד"ר? .הרי הנכד שלך מוגן מכול מה שהילד שלי יכול לחטוף, האמנם ד"ר ?
20:39 (03/01/18) Shabtay Av
עם השנים וככל שהתרחב והתעמק מסע החיפוש שלי אחר האמת למדתי לסנן עבורי את מקורות המידע האמינים בעיני, כאלו שכבר הוכחתי לעצמי לא פעם שאכן אמת אבסולוטית היא זו שבוקעת מאותו מעיין ידע. דר' שיר רז היא מעיין שכזה, מעיין של אמת טהורה, אמת אבסולוטית, אמת עליה היא שילמה ועדיין משלמת מחיר יקר, מחיר של רדיפה ממסדית, מחיר של הוקעה ממסדית וניסיון ממסדי להכפשת שמה בקהילת מדע הרפואה, הן בישראל, והן בזירה העולמית. הכירו אותה,לטובתכם.
07:31 (20/04/17) Shabtay Av
על חיסון הפפילומה כבר נאמר שהוא בדרך להיות השערורייה הרפואית הגדולה בהיסטוריה, זאת עקב סיפורים על נערות שנפגעו ממנו בכל רחבי העולם. ובכל זאת,לפני שנתיים שלחה משפחת סיבוני פרח יפה לבית הספר, הממסד הזריק אותה ו-8 שעות אחרי זה הילדה קרסה. ומי לקח אחריות תשאלו ? נאדה, אף אחד.
20:43 (04/12/17) Shabtay Av
טל ורד, אבא של איתי נהוראי ורד {ילד שנפגע קשות מחיסונים} חקר לעומק ולרוחב את העולם האפל של החיסונים, חיבר חידון בין 22 שאלות, ויוצא בפנייה נרגשת לכל הורה באשר הוא, אל תחסנו את הילדים לפני שתבינו מה זה חיסון, מהו הוא מכיל ועד כמה החוק מגן על אלו המרעילים {חברות התרופות} במקום להגן על אלו המורעלים {הילדים של כולנו}. שימרו על הילדים שלכם, לאף אחד חוץ מכם לא ממש אכפת מהם ומבריאותם.
09:59 (08/04/17) Shabtay Av
יענקל'ה הוא שר הבריאות של המחר, של העתיד,לימים של אחרי ביאת המשיח ולכן לאדם ממוצע כמונו שחי לו בתחילת המאה ה-21 אין שום צל של סיכוי להבין מינוי גאוני שכזה, מינוי שבהחלט מקדים את זמנו.
08:00 (09/05/17) Shabtay Av
סיפורו של זאיר קורוול תומאס, מתחיל בנזקי חיסוני השגרה, ממשיך באבחון רפואי שגוי, ומסתיים בקצירת אבריו בעודו בחיים. והוריו? הואבסו בשקרים. אל תתנו לבוהק הלבן של החלוק לסנוור לכם את הדעת ואת ההיגיון.
08:53 (27/04/17) Shabtay Av
עודכנו המדדים להגדרה של ילד חולה, ומה שפעם נחשב ילד חולה הפך כיום לילד חולה על תנאי. הממסד לא מעוניין שתפספסו ימי עבודה ולכן הוא העלה במקצת את אותם מדדי מחלה הפוטרים ילד מהתייצבות במכלאה הממסדית. זוכרים את אותן מחלות מסוכנות שמפחידים אתכם לגביהן ?? {אבעבועות רוח,אדמת,שעלת,חזרת וחצבת}, תתבוננו היטב בהוראות הממסד לגביהן ותבינו איך הממסד מפחיד מתים עם כוסות רוח. ואסיים בטיפ קטן, אל תאמינו בזה האומר לכם מה לעשות , האמינו רק בזה המעודד אתכם לחשוב, והכי חשוב, אל תתנו לבוהק של לובן החלוק לסנוור לכם את ההיגיון, צבע החלוק אינו מעיד על עומק הידע הוא רק בא להסתיר את החוסר שבו
14:37 (28/04/17) Shabtay Av
מצד אחד בא האדון ליצמן ומספר לנו שבתי החולים עמוסים בגלל שלא התחסנו לשפעת, {במאמר "יענקל‘ה ליצמן-שר הבריאות של המחר"}, אבל לעומת זאת מצד שני בכתבה אחרת מספרים לנו שהעומסים נובעים מכאלה שחלו בעקבות חיסון השפעת. אותו ממסד, שתי טענות הפוכות לגמרי. עליהם אנחנו אמורים לסמוך בבריאותינו ובבריאות ילדינו?