טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
00:18 (03/06/17) Shabtay Av
כאשר הממסד יוצא למסע במטרה לצלוב אדם מסוים הוא משתמש בכל הכלים העומדים לרשותו, בכל התותחים הכבדים. זה מתחיל עם שליחת הזרוע הכוחנית הלוא היא המשטרה. לאחר מכן מצטרפת הפרקליטות עם שופטי חותמת הגומי העושים דבריה בציות ממושמע ועיוור, וכמובן שימוש בשופר הממסדי הראשי הלוא היא התשקורת, בכדי להשחיר את האדם המוצלב בעיניי הציבור. תפקידנו הוא להביא בפניכם את האמת, לחשוף בפניכם את מיסוך השקר הממסדי שמפיצה עבורו יונה יפת עין. לגלות לכם איך פועל פעיל חברתי ומה עושה הממסד על מנת להשתיק אותו, לעיתים גם השתקה נצחית. במקרה של מוטי לייבל ולורי שם טוב אין כמו נחמה דר על מנת לספר את סיפורם. האישה שהכי מקורבת לצמד ולפועלם
17:33 (14/12/17) Shabtay Av
"בארץ הכול שממה וריקנות, השליטה היא בידי ציונים מקצועיים ומטריאליסטים, 'אנשים קטנים' ומאוהבים בעצמם.דואגים לטובתם האישית ואינם פועלים מאומה לטובת אחיהם, לעומת זאת הם יודעים לקחת משכורות שמנות לכיסם....", דר' רבי יעקב ישראל דה האן, עסקן ציוני שהתפכח ונרצח. המציאות עולה על כל דמיון..... המאמר ארוך ולכן הוא יחולק ל 2 חלקים, להלן חלק א'
18:34 (14/10/17) Shabtay Av
פרשת הבלוגרים ומעצרם של מוטי לייבל, לורי שם טוב וצבי זר הרגישה לי מתחילתה כסיפור מבושל ותפור. השבוע הגיעו לידי עדויות המוכיחות מעל צילו של כל ספק שמוטי לייבל הופלל. מוזמנים למסע ההוכחות.
23:49 (19/04/17) Shabtay Av
תקראו מה הוא עבר, לא מכיר הרבה שהיו נשארים על הרגליים. ואני מכיר גברים קשוחים. קחו בחשבון שהלילה המתואר בכתבה הוא רק לילה אחד מתוך למעלה מ- 5000 לילות שעברו על רותם מאז שגילה את השחיתות וקם להילחם בממסד.
01:16 (24/06/17) Shabtay Av
השבוע נערכה עצרת בכיכר ציון בירושלים, עצרת מחאה על חטופי תימן. לא ממש עניין אותי להשתתף בעצרת מאחר וברור לי לחלוטין שכל ההתעוררות שיש עכשיו לפרשה נגועה בבחישה ממסדית שמונעת אך ורק מכוונות זדון, ולכן נמנעתי מלהגיע. אבל בבוקר יום שישי חיכתה לי הפתעה עצומה, הגיע אלי וידאו עם נאומו של עמי, בנו של הרב עוזי משולם ז"ל. תמללתי עבורכם את רוב דבריו. אני חייב לציין, עד עכשיו קיימת בי אותה צמרמורת שאחזה בי עם שמיעת נאומו. הנאום חשוב לכל פעיל חברתי באשר הוא לצורך הבנת אופן פעולתו של הממסד, דרך פעולה שמשתקפת גם במחאות שקיימות היום, "לוחמה בעצימות נמוכה" שמה של הפעולה. הקשיבו לבן הרב ולימדו עליה, לימדו מה זו "לוחמה בעצימות נמוכה".
21:12 (19/04/17) Shabtay Av
המסר הוא אחד ויחיד : רות דוד על דוכן העדים במשפט ראווה ציבורי שיפרק לנו את כוורת השליטה המושחתת של מדינת ישראל, אחת ולתמיד ובאופן יסוד. וכל אחד שיגיד לכם אחרת הוא שקרן או סתם כבש מפגר, כי אין,אבל אין לנו שום דרך אחרת. ‏
07:24 (26/04/17) Shabtay Av
רק בידינו הכוח לתת אומץ בלבם של עוד אנשים ישרים,הנמצאים במערכת, רואים את השחיתות ורוצים לצאת ולצעוק אותה. בואו נגן עליהם, בואו נפיץ את סיפורם, בואו נפיץ את האמת על פני כל מיסוך השקרים הממסדיים, נגרום לשותקים נוספים למצוא אומץ בלבם ולצאת החוצה לצעוק. ואולי, רק אולי, אולי יבוא יום ויגיע לו רגע שכזה, רגע בו נצליח להפוך הכל ולגרום סוף כל סוף לממסד לעבוד בשבילנו על אמת. זה רק בידיים שלנו.
07:59 (03/05/17) Shabtay Av
פרשת חטיפת ילדי תימן, ופרשת ילדי הגזזת. אותם שנים, אותה עסקה מרושעת עם הדוד הגדול והרשע מאמריקה. בכדי להבין היטב את ההווה ולהתכונן היטב לקראת העתיד, חובה עלינו לשנן את העבר.
19:23 (19/04/17) Shabtay Av
אז איך אתה ישן בלילה אדוני השוטר ?, שאלתי אותו, איך אתה עוצם עיניים ונרדם כשאתה כאיש חוק מודע לכל זה, מודע לפשעים, מודע להוכחות, מודע למסע העינויים אותו מעבירים חבריך במשטר-רע את האיש ההגון הזה ועדיין נרדם בשקט וללא בעיות, רק תסביר לי, איך ?, התפלצתי עליו. זה לא קשור אלי, ענה לי השוטר והסתובב ללכת.
18:38 (01/05/17) Shabtay Av
הפיצו את האמת, ספרו את סיפורם של אותם אנשים אמיצים, בואו נשמור עליהם ביחד, הלוואי ויתנו אומץ לאנשים נוספים, במטרדים אחרים שרואים שחיתות והיא כואבת להם בפנים. כי תכלס אנשים, כל המדינה שלנו מושחתת, בכל המטרדים ובכל הגוונים הפוליטיים על השמאל והימין שלהם. לא נמאס לכם ?
04:47 (16/12/17) Shabtay Av
"בארץ הכול שממה וריקנות, השליטה היא בידי ציונים מקצועיים ומטריאליסטים, 'אנשים קטנים' ומאוהבים בעצמם.דואגים לטובתם האישית ואינם פועלים מאומה לטובת אחיהם, לעומת זאת הם יודעים לקחת משכורות שמנות לכיסם....", דר' רבי יעקב ישראל דה האן, עסקן ציוני שהתפכח ונרצח. המציאות עולה על כל דמיון..... המאמר ארוך ולכן הוא יחולק ל 2 חלקים, להלן חלק ב'
21:58 (09/05/17) Shabtay Av
את חבורת לוחמי הרווחה אני מכיר היטב באופן אישי. מכיר אותם ומכיר את פועלם. הרבה ילדים ישנים כיום במיטתם האישית בבית הוריהם רק בזכות החבורה הזו. אני זעקת השכמה Shabtay Av מודיע לכם בצורה מפורשת שלא משתמעת לשתי פנים, העבירות הפליליות היחידות שנעשו בתיק הזה ,נעשו ע"י הממסד כלפי הנאשמים, ולא ע"י הנאשמים עצמם. מדינת ישראל היא ארגון פשע שמתעלל בחושפי שחיתויות. הרב עוזי משולם, עופרה חזה, רפי רותם, שוקי משעול, עמירם הלוי, ברק כהן, ברי חמיש ועוד הרבה אנשים הגונים וישרים שראו שחיתות, ניסו למחות ונקברו ע"י הממסד {חלקם תרתי משמע}. אז עכשיו תורם של לייבל ושם טוב לשלם את המחיר. בסוף הכתבה ישנם פרטי חשבונות בנק לרוצים לעזור ולתמוך בהגנתם. זכרו, זהו מעצר פוליטי, ולראיה, התנהלות פלילית של הממסד כנגד החשודים לכאורה, עזרו לתמוך בהם, זה המאבק של כולנו.
05:51 (31/05/17) Shabtay Av
מוצ"ש אצל היועמ"ש זו מחאה שהתחילה מול ביתו של אביחי מנדלבליט בפתח תקוה אי שם בחודש נובמבר 2016 ע"י קבוצת פעילים בני 50+. קבוצת פעילים חביבה וחייכנית שמאסה בשחיתות שקיימת במדינת ישראל ובטיוחה. הייתי שם כשזה התחיל, הייתי שם כשהמחאה עברה השתלטות ממסדית, הפסקתי להיות שם כשהמחאה מול ביתו של מנדלבליט הפכה לקרנבל שבועי בקניון השכונתי, הרחק מביתו של אביחי. בשבת שעברה עלתה האלימות המשטרתית דרגה, פעילים חטפו מכות ונעצרו, ידו של מני נפתלי נשברה, נשברו החוקים. אז השבוע הייתה הפגנת זעם בפ"ת, חבורה של 30 זקנים סימפטיים הפכה לכמה מאות של אנשים, בני כל הגילאים שהפכו את המקום לכאוס, כאוס של אזרחים כועסים, צעקנים, אבל הכי חשוב, לא אלימים. סיסמה אחת שנזעקה שם ועברה שדרוג על ידי הבהירה לי את הדרך באופן מדוייק, " כשהחוק הוא לא חוקי, אי ציות הכרחי, יאללה מרי אזרחי ", Shabtay A v מניפסט סרט מלחמה, המדריך להתקוממות אזרחית בלתי אלימה למגור ממסד של פשע ורשע.
06:16 (17/05/17) Shabtay Av
לילה ראשון של שוקי מישעול בכלא, בוקר שני. זעקת השכמה מרכינה ראש בבושת פנים, דגלי זעקת חופש הפרט וזכות הדמוקרטיה נזרקו לפח. יחי הדיקטטורה, שלטון ההון. נמשך התהליך הממסדי לכליאת חושפי שחיתויות, שלושה נפלו {לייבל, מישעול ושם טוב} ורק אחד נותר, זקוף וגאה, בלתי ניתן להפללה, רק אני חושש לחיי רותם ?