טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
19:41 (02/04/18) Shabtay Av
לאורך השנים מאז אותו ערב בו נרצח יצחק רבין יצאו סיפורים רבים על קורות אותו ערב ועל מהלכים שהתרחשו בימים שקדמו לו. אחד הסיפורים המפורסמים הוא שרבין לא רצה להגיע לעצרת, הוא התנגד לה. מי ששכנע אותו היו שמעון פרס, שלמה {צ'יץ} להט וז'אן פרידמן שגם מימן את קיום העצרת. כמו רובכם, גם אני לא ידעתי מי הוא ז'אן פרידמן, חמיש סיפר לי, אז עכשיו אני מספר לכם
19:15 (30/03/18) Shabtay Av
כבר די הרבה זמן שדמותו עומדת אל מול עייני וסיפורו לוחץ לי את הנשמה מבפנים. כרמי גילון, דם מדמה של החונטה מרחביה, אותה חונטה שמנהלת את חיינו מהמחשכים. כרמי גילון, מהנאשמים הבכירים ברצח רבין, כפי שמתאר זאת ברי חמיש ז"ל בספרו "ימיה האחרונים של מדינת ישראל". והרי העובדות כפי שהן מופיעות בספר....
20:40 (26/02/18) Shabtay Av
"יהודים, אתם עמי, ועם כל הכסילות שרבים מכם מגלים, הרי אתם כל מה שיש לי. דעו לכם, לכוחות המשפיעים עלינו אין כוונות טובות, בכלל לא. היהודים הנבונים חשים בכך, אך חסרה להם מנהיגות, וחסר להם כיוון. יהודים נבונים, אינכם זקוקים למנהיגים. יש לכם הוכחות כנגד רוצחיו של רבין, זהו כוחכם, והיהודים הרשעים יודעים זאת. הם גם מודעים לזה שביכולתכם להביא לקץ שלטונם אם תתרכזו ברצח רבין. זה עקב אכילס שלהם, וזו הדרך היחידה לשים קץ למאה השנים של יהודים מטומטמים". ברי חמיש ז"ל, יהי זכרו ברוך
17:41 (28/04/17) Shabtay Av
בפגישתו עם הרב משולם בכלא פנה חמיש אל הרב ושאל אותו, אם יש בידיך את כל האינפורמציה, מדוע אינך מאחד את הילדים ואת משפחותיהם עכשיו ?. הוא התקרב אליו ולחש לו באוזן, “בגלל שכולם כבר מתים, אני מחכה שכל ההורים ימותו לפני שאני משחרר את המידע הזה“.
14:20 (22/07/17) Shabtay Av
מי שעוקב אחרי הפרסומים שלי בוודאי כבר יודע שעיקר הכתבות באתר שלי עוסקות בפשעי ממסד {הממסד העולמי} כנגד אזרחי העולם עם התמקדות על פשעים שנעשים כנגד יהודים במדינת היהודים. "זעקה מהקבר-פרוייקט חמיש" הוא פרוייקט שלקחתי על עצמי בכדי לספר לכם על ספרים שנכתבו ע"י רודף האמת והצדק, הסופר והעיתונאי ברי חמיש ז"ל. המאמר הנ"ל לקוח מהפרק הראשון של הספר "הצילו את ישראל", ספר שהוא רובו ככולו כתב אישום חמור נגד הממסד השולט בארץ ישראל, ממסד שנשלט כולו, על כל צדדיו וגווניו הפוליטיים על ידי התמנון ששולט בכל ממשלות העולם. הפרק הנ"ל מספר לנו על מעורבות נפשעת של הסי איי איי ומרגליו בפוליטיקה ובשב"כ בניסיון הממסדי למגר את ההתיישבות היהודית מעבר לקו הירוק, כשמטרתם הסופית היא החזרת מדינת ישראל לגבולות 49 לקראת השמדתה הסופית. תחזיקו חזק, זה מטלטל
10:34 (01/05/17) Shabtay Av
בן אלישר, בית“רי גאה, היה נחוש להציל את העם היושב בציון ואיים לחשוף את הסוד. ראש הממשלה ברק הוזעק לצרפת לפגישה דחופה עם ז‘אק שירק ובן אלישר. בשיחה הוזהר בן אלישר לבל יפצה פיו, כאשר איש עם עבר כשל בן אלישר יודע בדיוק מה קורה לאלו שלא יודעים שתיקה מהי. ברק שהבין בעקבות השיחה, כמו שהבין גם שירק, שבן אלישר לא מתכוון לשתוק ומתכוון לפוצץ את הפרשה, הבין גם כפי הנראה שגורלו של בן אלישר נחרץ ולכן ניסה ליזום מהלך שייתכן ונועד לשמש להצלת חייו של בן אלישר.
13:35 (11/04/17) Shabtay Av
מפקדי התככים לא אמדו נכון את צורת החשיבה של המתיישבים. מפקדי התככים לא אמדו נכון את תגובת הרבנים אשר במקום ללבות את האש בחרו להטיף לאמונה בגורל. בזמן שטובי האנשים נרצחו עדיין הטיפו הרבנים לשמירה על סובלנות והשלמה עם זה שהגיע זמנם של ההרוגים ללכת. התכנית לפינוי התנהלה באיטיות דבר שהרתיח את ערפת וגרם לו להשתולל ולחשוב שעובדים עליו. הרעיון המקורי היה שמיד אחרי הטבח המבוים במערת המכפלה שהופל על ברוך גולדשטיין, רבין יכניס את הצבא לקריית ארבע וחברון לצורך פינוי כל ההתיישבות היהודית, רבין סירב ונסוג מהתכנית. או אז נולדת התכנית להתנקש בחייו.
20:40 (15/04/17) Shabtay Av
הרופא הראשי של שירות בתי הסוהר הזדעזע מהטיפול הרפואי לו זכה משולם,הוא עמד לדווח לרשויות המתאימות אבל מטען חבלה ברכבו שם קץ לתכניתו. אנשי יחסי הציבור של השב“כ הפילו את האשמה על תומכיו של הרב, פעיליו , שהפגינו רבות באותה תקופה אבל לרגע לא חשבו לפגוע באף אחד. התעמולה של השב“כ הייתה מוצלחת כל כך עד כדי שאיש לא פקפק בכך שתימני חמום מוח ביצע את הרצח.
07:04 (16/04/17) Shabtay Av
מתברר שבשנת 1974 פעלה גאולה עמיר בשליחות מטעם המוסד לשחרור מרגלת שנתפסה בעיר לילהאמר. הוא מציין בפניו שאין לו מושג למה נבחרה עמיר למשימה, ומציין בפניו שגאולה עמיר היא אחיינית של ישראל קיסר, הקיסר המושחת והבלתי מעורער של ההסתדרות. מתברר שמשפחת עמיר וסוכנויות הביון של ישראל קשורות עוד הרבה לפני שיגאל עמיר הופלל ברצח רבין.
21:36 (25/04/17) Shabtay Av
בידיעה שהתפרסמה בערוץ 1 של הטלוויזיה הישראלית דווח שאש“פ איים במוות על כתבי הטלוויזיה האיטלקית שנכחו בתחנת המשטרה ברמאללה בזמן הלינץ ואף צילמו אותו, בכדי שלא ישחררו את הצילום לשידור. האיומים הפחידו את הכתבים כל כך עד שאלו השתכנעו לא לשחרר את הסרט לשידור ואף התנצלו בפני אש“פ על עצם צילומו של הלינץ. משרד התקשורת הישראלי כתגובה שלל את תעודת הכתב בה הם החזיקו. על מה למה הגיע האיום ברצח, ומה היא האמת הגדולה אותה מסתירים מאיתנו ?
08:59 (24/04/17) Shabtay Av
מקרה מותה של משפחת אייל חותם את פרק 2 ואת תעלולי השב“כ לטיוח רצח רבין. ד“ר דליה אייל הייתה מועסקת בבית חולים איכילוב מתחילת שנות השמונים. היא הייתה לאחרונה ראש קרן הבריאות הממוקמת בבית החולים, אך עבדה במהלך שנותיה גם בחדרי המיון ובמחלקת טראומה.אין שום הוכחות שד“ר אייל הייתה נוכחת בחדר המיון ביום הרצח אך לא ניתן לשלול את זה, מה שידוע הוא כנראה שד“ר אייל שמעה על קורות הלילה מעמיתיה שטיפלו ברבין ביום הרצח.
22:36 (18/04/17) Shabtay Av
פרופסור סמאריו צ'צ'יק אמר למעריב: "לפני חודשיים מצאנו גידול במוח, הוא טופל בביה"ח ממוריאל במנהטן. גור חזר לישראל לפני מספר שבועות, מצבו השתפר בהרבה והגידול נעלם לחלוטין, יחד עם תופעות הלוואי של הטיפול שלו. ראינו אותו לפני שלושה ימים והוא לא הראה כל סימני דיכאון, קבענו פגישה לעוד 10 ימים."
23:36 (18/04/17) Shabtay Av
סיבה נוספת לכעסם של הרוסים מקורה בעובדה ש"נתיב" סיפק אשרות עלייה לפושעים מרכזיים, ביניהם אנשי המאפיה הרוסית ונשיא אוקראינה לשעבר, אשר ברח לת"א עם 30 מיליון דולר שגנב מקופת משרד האוצר של מדינתו. הבריחה התרחשה חמישה חודשים בלבד אחרי שהאיש פגש את שר החוץ שמעון פרס {עוד פעם פרסקי?} ואת שר המשטרה משה שחל בקייב.
10:03 (11/04/17) Shabtay Av
במאי 2001, יצא הספר הקודם שלי ”ימיה האחרונים של מדינת ישראל“בעברית. לראשונה לא רק נקבתי בשמם של רוצחי רבין אלא גם פירטתי את התכנים שקרויה ”סדר עולמי חדש“. עכשיו יוצא הספר במהדורה שנייה, בתפוצה רחבה יותר מאי פעם. רוב התגובות לספר הן: ”ידעתי“. הישראלים יודעים להבחין באמת כשהיא מוצגת בפניהם. אבל התקשורת העולמית נשלטת על-ידי הממסד הפוליטי ועדיין מצנזרת את כל המידע שעשוי לפגוע באינטרסים של המנהיגים הפוליטיים.