טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
08:33 (21/04/18) Shabtay Av
המוח, הסוד הגדול, אותה קופסה שאוצרת בתוכה את כל סודות היקום והקיום, אותה קופסה שכל אחד מאיתנו מודע לכ 7-8 אחוז ממה שמתחולל בתוכה. המדע ומדעניו מספרים לנו עד כמה מוגבל חקר המוח, ועד כמה אין להם ממש מושג מה מתחולל בתוכו, אבל מחקר קטן שעשיתי, ומהקשבה מעמיקה לדבריה של דר' רוני-לנה לוקנן קילדה ז“ל, מדענית פינית שנרצחה על קידושה האמת {וידאו בגוף הכתבה} מתברר שזה לא ממש כך. המוח, המירוץ לגילוי מנגנוני הפעלתו.
17:15 (13/05/17) Shabtay Av
הקרן להשמדת ישראל החדשה הידועה בשם "הקרן לישראל החדשה" היא וירוס שהוחדר לישראל ע"י הסי איי איי בתמיכתן של קרנות פורד ורוקפלר, וירוס שחפר התחפר והשתלט על כל מנגנוני המשטר וזרועותיו. לקרן עשרות אם לא מאות עמותות החוסות תחת גגה ומיישמות את שליטתה בכל תחומי החיים במדינת ישראל, כולל במחוקקי חוקיה ובשופטיה. את חדירתה למשטרת ישראל יישמה הקרן באמצעות " קרן אברהם" ובאמצעות תאגיד ראנד, הזרוע של תמנון השליטה העולמי שמונהג בידי משפחות רוטשילד ורוקפלר. ועל כך בכתבה.
23:06 (21/04/18) Shabtay Av
קפיטליזם, קומוניזם, פמיניזם ודומיהם, הם בסה"כ מושגים שהמציא לנו אותו ממסד ששולט עלינו מאז ומקדם, בכדי להפחיד את הציבור ולבלבל אותו, בין שיטות השלטון השונות שהוא כופה עליו.
06:45 (05/05/17) Shabtay Av
אחת ההפתעות הגדולות שציפתה לי בסוף הספר "הצילו את ישראל" מאת ברי חמיש ז"ל מתגלמת בדמות אחת, איש יקר ואמיץ, הרב מרווין אנטלמן. הרב אנטלמן היה כפי הנראה האדם הראשון שחיבר את החוטים בין השבתאות הפנקיסטית לקנוניה הישועית ולסדר העולמי חדש המתוכנן לנו, שלושת הדתות תחת קורת גג הכנסיה, בעולם שנשלט ע"י חיילי הסדר החדש. ניתן לחמיש לספר לנו את המשך מחקרו של הרב אנטלמן.
19:53 (06/05/17) Shabtay Av
במסגרת ניסיונותיי להעביר לכם את הידע שצברתי ובעקבותיו להבהיר לכם את השקפת עולמי, תוך כדי שימוש בהצלבת מידע, בכדי שיהיה בידיכם הכלים להתחיל לשאול שאלות, אני רוצה לחבר עכשיו שני פוסטים שלי שפורסמו בנובמבר 2016 , פוסטים שעוסקים בתהליכים ממסדים שמתרחשים להם בשקט, במחשכים, תהליכים הנוגדים את זכותנו הבסיסית לחופש דמוקרטי או לחופש בכלל. הפוסט השלישי שפורסם באפריל 2017 מראה הלכה למעשה איך הממסד בעזרת מניפולציות זולות ומסרים מנוגדים עוטף עוקץ בדבש ויוצר בלבול ציבורי. במאמר " אג'נדה 21" מדבר דר' דהן על תהליכים שמזדחלים לחיינו בלי שנרגיש. אלו הם התהליכים, תתחילו להרגיש. בוקר טוב ישראל, יש לנו משטר רע.
10:28 (09/05/17) Shabtay Av
כשברוני האנרגיה העולמית, משפחת רוקפלר, חומדים נפט של מדינה, כל האמצעים כשרים. ונצואלה, מדינה בעלת עתודות נפט מהגדולים בעולם קורסת תחת מלכודת המעצמות ארה"ב וסין, {אורוול, זוכרים?}. אג'נדה 21 של האו"ם הרוקפלרי מתחילה לצוץ מכל פינה ברחבי הגלובוס.
08:36 (25/04/17) Shabtay Av
בשלב מסוים,ממש בכניסה לבאר שבע, הגעתי לסיטואציה לא מוכרת בעליל, עמדתי להיכנע בוויכוח. עצמי היה תקיף בדעותיו ותקף כל טיעון שהעליתי בחמת זעם תוך שהוא נחוש להוכיח לי שאין דבר כזה מטוסים שמרססים פסים "עד אין סוף ומעבר לו" {בכל זאת אבא לבן 4} וכל השמיכה הזו היא מעשי ידי הבורא.
07:52 (10/04/17) Shabtay Av
סדר עולמי חדש מזדחל לחיינו, נכנס בצעדים קטנים, חרישיים, בלתי מורגשים. העדר מהופנט מהקסם, מההבל. טראמפ וקלינטון, ביבי והגלידה,אח גדול, פח גדול, כוכב נולד, כוכב מת.
10:09 (08/04/17) Shabtay Av
אזהרה רצינית ביותר למשתמשים חדשים: החומרים המוגשים בסרט קשים, כשהאמת מתבהרת הפניקה תוקפת, כל אחד, כל אדם, יהיו העוצמות בו אשר יהיו. קשה להתעורר למציאות בה מתברר לך שכל מה שגדלת עליו הוא שקר אחד מוחלט, העולם יכול לקרוס בשנייה אחת. צפו לאט, קחו את הזמן, עכלו את המידע, עכלו את האמת, הבינו את אשליית השקר. ברגע שהמסך יעלה,תפתח לכם התודעה ולפתע השקר לא יוכל להסתתר מכם לעולם.
15:15 (09/05/17) Shabtay Av
המאמר הנ"ל יחולק לשני חלקים, חלקו הראשון יעסוק בפעילותו של קרי לקידום אג'נדה 21, כשעל הפרק ביטול הזכות לאחזקת נשקים אישית בארה"ב {פוסט שנכתב במהלך הבחירות האחרונות} . חלקו השני של המאמר יעסוק בחברותו של קרי באחווה הסודית של אוניברסיטת ייל "אחוות הגולגולת והעצמות", אחווה בה חברים כמו כן גם בני משפחת בוש ועוד רשימה מכובדת של כמה מחולי הנפש הבכירים ביותר שמנהלים את עולמנו. להזכירכם, תכנית השלום של קרי מדברת על חזרה לגבולות 67, כולל ירושלים ובקעת הירדן, כאשר החלק הגאוני בתכניתו הוא שצבא זר ישמור על גבולותינו במקום צה"ל.
06:23 (06/05/17) Shabtay Av
מאמר מאת דר' אלון דהן, מרצה למחשבת ישראל באוניברסיטה העברית, מחבר הספר "מדריך ליוגה עיוורת: הקולוניאליזם האירופי, איום שקם לתחייה". נכה צה"ל וחבר מועצת ארגון נכי צה"ל בירושלים. המאמר עוסק בהסכם ריו של האו"ם שנחתם בשנת 92. ההסכם הוא תכנית זדונית של האו"ם נגד האנושות, תכנית שמוגשת לאנושות במסווה פיתוח כדור הארץ. המאמר נערך על ידי ומוגש לכם במילותיו של ד"ר דהן. קראו, שננו, לימדו, זה העתיד שלנו ושל ילדינו.
21:02 (08/04/17) Shabtay Av
אז אני יודע שזו עדיין לא המהפכה שתשנה את העולם אבל אתם חייבים להודות שלקבל משכורת חודשית מהממשלה זו בהחלט התחלה של אחת כזו. נתחיל............. ומשם נראה לאן נמשיך.
07:55 (30/04/17) Shabtay Av
כל גולש גלים יספר לכם שכאשר אתה במים מחכה לגל המושלם, הכחול של הים מתמזג לחלוטין עם הכחול של השמיים. אתה לא יכול לפספס מטוס שמצייר לך עננים.
17:43 (29/04/17) Shabtay Av
סוחרי המלחמות מחזיקים את העמים מכל הכיוונים והצדדים בפחד ואימה מפני האחר,מפני השונה. מאסטרים מאומנים בגנבת דעת הציבור יושבים במוסדות הממסדיים ובתשקורת ההמונים,מטפטפים רעל,שנאה ופחד. בונים לנו תסריטים מדומיינים, מלחמות מהונדסות וחדשות תשקורתיות שאמורות לחדד את ההפרד לחיזוק המשול.
15:18 (08/05/17) Shabtay Av
כל הבקיא במקצת בתעלולים ממסדיים יודע שמטרת הממסד הוא שליטה, גם במחאה ובססמותיה. סוכני כאוס ממסדיים שולטים במחאות ומובילים אותן לדרכים ללא מוצא. הבכירים ביניהם מוצאים את עצמם מרופדים בכיסא המחמם של מושב הלצים בכנסת ישראל. העם דורש צדק חברתי ?? תחשבו שנית