טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
ולמי שמדמיין שלא, אז גם הסינים מושתתים היטב במדינת ישראל.
פורסם: 21:09 (04/06/19) Shabtay Av
ולמי שמדמיין שלא, אז גם הסינים מושתתים היטב במדינת ישראל.
ולמי שמדמיין שלא, אז גם סוכני כאוס סינים מסתובבים ברחובות.
ולמי שמדמיין שלא, 1984 של ארוול קורם עור וגידים במדינת ישרע-הל.
.
ולמי שמדמיין שלא, לא רוצים לפקוח את העיניים ולהתחיל להתעורר ????
.
ברוכים הבאים ל Isra-Hell
Hell Hell Isra-Hell
.
You can't fool the children of the revolution
.
Delete The Elites, Power To The
.
זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת
.
מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
.....

הזרוע הסינית שבלב האקדמיה הישראלית
פורסם באפוק טיימס, איל לוינטר 13.06.17
.....

מכוני קונפוציוס הם סוס טרויאני – הם סוג של מרכזי ריגול המשמשים את הממשל הסיני. סוכנויות ביון מערביות מכירות בכך", אומר בראיון לאפוק טיימס מישל ג'ונו קטסויה, שעוקב אחרי המכונים במשך יותר מעשור. "דוגמאות רבות מדגימות כיצד המכונים משמשים לאיתור אנשים שיהוו בסופו של דבר 'סוכני השפעה'".
.....

כשמישל ג'ונו קטסויה – אותו חוקר סין בשירות הביון הקנדי – החליט לדבר לראשונה בפומבי על מכוני קונפוציוס, זה קרה באוקטובר 2014. קטסויה הגיע לדיון שערכה רשת בתי הספר הגדולה ביותר בקנדה, ששקלה לבטל את הסכמיה עם מכון קונפוציוס (ובסופו של דבר ביטלה).
.
"מכוני קונפוציוס מנסים לגייס סוכני השפעה", הוא הזהיר, "סטלין נהג להתייחס לסוכני השפעה כ'אידיוטים שימושיים'. אלה אנשים טובים שאין להם כוונה רעה, אבל ממשלות שונות מנצלות אותם כדי להשיג אסטרטגיה מסוימת. זה מה שאנחנו מתמודדים מולו כאן".
.
קטסויה הסביר שמכוני קונפוציוס הם חלק ממערך שפיתח הביון הסיני, שמטרתו לזהות כבר בגיל צעיר אנשים האוהדים את התרבות הסינית, להמתין שנים רבות ולבסוף "לתפוס את נפשם או את אהבתם לתרבות הסינית" – ובאופן זה לגייס אותם לטובתו.
.....

כבר ב-2009 צוטט ב"אקונומיסט" מי שהיה אז שר התעמולה של סין, לי צ'אנג-צ'ון, כשהוא מתאר את מכוני קונפוציוס כ"חלק חשוב מתוכנית התעמולה הסינית מחוץ לסין".
.....

התהליך עובד בערך כך, הוא הסביר בראיון לאפוק טיימס:
"אנחנו רואים לעתים קרובות אקדמאים שמוזמנים לסין, לאחר שסומנו על ידי הביון הסיני (בגלל חיבתם לתרבות הסינית, א"ל). כשהם מגיעים לשם, פורסים בפניהם שטיח אדום. הם סועדים במקומות הטובים ביותר וממלאים עבורם אולמות עם 200, 500 ואפילו 1,000 סטודנטים [כדי שירצו בפניהם].
.
זה לא בעיה בסין. נותנים להם להרגיש שהם אנשים חשובים מאוד. אבל אם אני עושה טובה גדולה למישהו, מרבית האנשים ירגישו שהם חייבים לי משהו בחזרה. הסינים יודעים לנצל את זה טוב מאוד".
.
מה קורה אחרי הביקור בסין?
איש האקדמיה – שצפוי בעתיד להצטרף למשרד החוץ, לשמש כדיפלומט או להעמיק במחקרו על סין – יתחיל לתמוך בסין בצורה כלשהי. הוא ידבר עליה באופן חיובי ואף יפעל למענה, מתוך תחושת חוב.
.
"הביון הקנדי ראה שכאשר אנשי ממשל רבים שהוזמנו לסין, למשל ראשי עיר ואנשים המייצגים ארגונים חשובים, חוזרים חזרה, רבים מהם מיישמים מיד מדיניות מסוימת בעיר שלהם שמטרתה לנטרל אלמנטים מסוימים שהסינים [לא אוהבים]", הוסיף קטסויה.
.....

קטסויה כמובן מספר על הניסיון הקנדי מול מכוני קונפוציוס, שבדומה לאלה שבישראל הציגו את עצמם "תחת הכיסוי של חילופי תרבות וחילופי שפות, דבר שאף אחד לא מתנגד לו", הוא אומר.
.
"אבל ראינו שקציני מודיעין [סינים] ידועים עובדים באופן פעיל עם מכוני קונפוציוס, ואף נותנים משימות לצוות [הסיני] במכון כדי שיבצע דברים מסוימים. סוכנויות ביון מערביות יודעות על זה ומכירות בזה".
.
קטסויה אף מרחיק לכת ומספר על עובדים סינים במכוני קונפוציוס במקומות מסוימים שניסו להשיג גישה לחשבונות ממשלתיים ולמידע מסווג. "זו במפורש פעילות ריגול. זה בדיוק מה שקרה עם מכוני קונפוציוס בכמה מקומות".
.....

איך הגעת למסקנה שצריך לבדוק אם המכונים מהווים איום על הביטחון הלאומי ומסייעים בריגול? �
.
"כשראיינתי פרופסורים שאינם קשורים למכוני קונפוציוס אבל מלמדים באוניברסיטה, רבים מהם העלו חששות שמכוני קונפוציוס משמשים את סין למעקב אחר מומחים אמריקנים – המכונים עוקבים אחרי מה שהם אומרים וחושבים, ואחרי העמדה שלהם לגבי סין.
.
הם גם הביעו חשש שמכוני קונפוציוס מקבלים גישה רבה למידע האישי של סטודנטים צעירים הלומדים לדבר סינית. מידע זה יכול להיות חיוני מאוד לממשל הסיני, כיוון שבעתיד סטודנטים אלה יעבדו אולי במשרד החוץ או יתמקדו בסין.
.
זה נושא שחזר על עצמו פעמים רבות. הסגל בכמה אוניברסיטאות שונות ראה שאנשים [סינים] במכוני קונפוציוס עוקבים אחריהם, מכינים רשמים רבים ועוקבים אחרי אנשים מסוימים".
.....

מה שפחות מוכר הוא העובדה שהמכון כפוף לסוכנות נוספת, סמויה יותר, הנקראת "החזית האחידה". הסוכנות כונתה בעבר "הגביע הקדוש" של המפלגה הקומוניסטית כאשר החלה לפעול לפני עשרות שנים כחלק ממערכת הביון הסינית.
.
מטרתה לבודד ולתקוף בדרכים סמויות אויבים של המפלגה הקומוניסטית, לפי צ'נג גאן-יואן ששירת עשרות שנים בסוכנות, יצא לפנסיה ומתגורר במערב.
.
צ'נג מסביר בספרו (בשפה הסינית – 中共統戰部揭秘), שבעשורים האחרונים פועלת הסוכנות בעיקר מחוץ לסין, מפקחת ומנסה לשלוט על סינים השוהים בחו"ל, ביניהם אנשי עסקים, כמו גם על זרים שסימנה.
.
"במילים פשוטות, מטרתה לאסוף מודיעין עליך ועל הנסיבות שלך, ולתכנן דרך שתגרום לך לעבור לצד השני, לצד של המפלגה", הוא מסביר.
.....
קישור לפוסט
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid= 418984175164772&id=322228694840321
הגיגיי
פרופיל אישי