טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
סדר עולמי חדש בדרך אלינו, גיהינום עלי אדמות, והביטקווין הוא בסה"כ עוד שביל קטן בדרך הרחבה והמפותלת שמוליכה את האנושות לאבדון.
פורסם: 22:27 (04/06/19) Shabtay Av
בשנת 2009 הפציע לעולם המטבע הוירטואלי, הביטקווין.
.
השמועה דיברה על ממציא עלום בשם סאטוֹשי נַקאמוֹטוֹ (Satoshi Nakamoto), יפני.
.
לפני כשלוש או ארבע שנים החלה הפריצה הגדולה של המטבע, בנקים וממשלות הטיפו נגדו והזהירו ממנו מה שגרם לאזרחי העולם ליפול היישר את תוך המלכודת.
.
כשהחלו השאלות לגבי המטבע וממצאיו, אותר איש בשם סאטוֹשי נַקאמוֹטוֹ (Satoshi Nakamoto), יפני שחי לו בארה"ב, רק שאותו סאטוֹשי נַקאמוֹטוֹ הכחיש כל קשר לייצורו והפצתו של המטבע.
.
כבר אז התרעתי שמדובר בהונאה ממסדית שהופצה ע"י הסי איי איי במטרה להרגיל את העולם לעובדת העלמת הכסף המזומן והחלפתו בכסף וירטואלי.
.
לפני כשנה קיבלתי את ההוכחה הראשונה כאשר אחד הבנקים במדינות סקנדינביה הודיע לעולם שהוא מתחיל לרכוש ביטקווין בכדי שיהיה מוכן למקרה של מתקפת סייבר ודרישה לתשלום כופר בביטקווין.
.
כן בטח.
.
אז היום בשירותים, בקריאת העיתון "ישראל היום" של יום האתמול קיבלתי את ההוכחה הסופית לטענתי.
.
אז לאחר שהביטקווין ירד לו במקצת, קמה "נציבות הסחר בחוזים עתידיים של ארה"ב" {CFTC} ושחררה את הביט למסחר בשלוש בורסות, כולל אחת שעוסקת באופציות בינריות על המטבע.
.
"נציבות הסחר בחוזים עתידיים של ארה"ב" {CFTC} אפילו מאפשרת לעולם לסחור במטבע בלי לרכוש אותו כלל.
.
אז לאר ש"נציבות הסחר בחוזים עתידיים של ארה"ב" {CFTC} נתנה הכשר ממסדי להונאה הצטרפו גם ה CBOE וה CME {שאין לי מושג מי הם בכלל} והודיעו שיאפשרו לממש חוזי ביט גם בדולרים. עוד הכשר קטן לשרץ.
.
בכתבה גם טרחו לציין שביט עלה השנה ביותר מ 1000% אל מול הדולר ושהממסד הפדרלי האמריקאי הגדיל את ההתעניינות בו. הכשרת השרץ בפעם השלישית.
.
בשבוע שעבר הודיעה גם בורסת נאסד"ק, הבורסה הוירטואלית הגדולה בעולם {הנאסד"ק היא זירת מסחר מקוונת אשר המסחר בה ממוחשב ואין בה זירת מסחר פיזית, ע"פ ויקיפדיה} שגם היא מצטרפת למשחק ומתכוונת להשיק אפשרות למסחר בחוזים עתידיים של הביט החל מהשנה הבאה.
.
והשרץ הוכשר באופן סופי.
.
בשביל להכניס אתכם למלכודת ולהרגיל אתכם לזה שכסף הוא דבר וירטואלי בלבד, הממסד ייתן לכם להרוויח קצת, וככה בשקט, בלי שתרגישו, יעלם לו המזומן מן העולם.
.
אז אם אתם לבד בעולם ואין לכם ילדים, תיהנו מהכסף, תיהנו מההנאה הרגעית,
.
אבל במידה ויש לכם ילדים בעולם הזה, שורשים שיישארו פה גם לאחר שתחזירו את נשמתכם לבורא ותעברו לגור בבור באדמה תחת ערמה של עפר.
.
כי אז הכסף שאתם "מרוויחים" כיום יעלה לצאצאיכם בחופש היחסי שעוד קיים לכם היום.
.
סדר עולמי חדש בדרך אלינו, גיהינום עלי אדמות, והביטקווין הוא בסה"כ עוד שביל קטן בדרך הרחבה והמפותלת שמוליכה את האנושות לאבדון.
.
מתוך "ישראל היום" 03.12.17
אריאל ויטמן
.
You can't fool the children of the revolution
.
Delete The Elites, Power To The
.
זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת
.
מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי