טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ד', ז’ בתמוז תשע”ח
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
הידעתם שמשרדי עו"ד שמטפלים בבנקים הגדולים, שולטים לחלוטין בהוצל"פ {הוצאה לפועל}??
פורסם: 08:26 (09/01/18) Shabtay Av
אדם אחד {ששמו שמור במערכת} הסתבך בחובות של כ 200 אלף ₪ לשני בנקים. פנו הבנקים להוצל"פ, נפתח תיק, מונה רשם, התנהלו הליכים ונקבע סכום נמוך לתשלום חודשי למשך פרק זמן מסויים.

במשך כשלוש שנים הגיש אותו אדם בקשות שונות ומשתנות לרשם ההוצל"פ, לפעמים הבקשות נענו ולפעמים לא, אבל תמיד הייתה מתקבלת תשובה מאותו רשם שהחל את הטיפול בתיק עם פתיחתו.

לפני מספר חודשים התדרדר במקצת מצבו בכלכלי של אותו אדם {נשוי עם 3 ילדים} עד לכדי מצב שאין באפשרותו לעמוד יותר בגובה התשלום שנקבע לו ע"י רשם ההוצל"פ.

מיהר אותו אדם להגיש להוצל"פ בקשה להקטנת צו התשלומים עקב חוסר יכולת לעמוד בו. הגיש את הבקשה לרשם הקבוע, צירף מסמכים המוכיחים מעל כל צל של ספק שהוצאות המחייה של משפחתו גדולים מסך ההכנסות של בני הזוג.

הרשם ראה את המסמכים והבין את המצב הכלכלי הקשה של המשפחה, ומסר בהחלטתו שאותו אדם יעביר את המסמכים למשרד עורכי הדין שמטפל בגביית החוב מולו, בכדי לקבל את תשובתם לבקשה.

במשרד המייצג את הבנק קיבלו את המסמכים ונכנסו לעמדת התקפה, מיד הותקף הרשם בשורת בקשות על מנת להחמיר את ההליכים נגד החייב.

הרשם דחה את בקשות החמרת ההליכים של הבנק ו.......
הוחלף ברשם אחר.

במשרד המייצג את הבנק המשיכו בהליכי התקיפה ושיגרו שורה של בקשות החמרת הליכים נגד החייב גם לרשם החדש.

הרשם החדש קיבל חלק קטן מבקשות הזוכים, דחה את כל השאר, ו......
הוחלף ברשם אחר.

במשרד המייצג את הבנק פתחו שוב במתקפת בקשות להחמרת הליכים נגד החייב, שוב הגיעו הבקשות לרשם החדש, ששוב קיבל את חלקם ודחה את האחרים, ו.......
הוחלף ברשם אחר.

לאחר שבמשך כשלוש וחצי שנים נוהל התיק ע"י רשם אחד בלבד שניהל את התיק ע"פ הדרישות שהגיעו אליו מנציגי הבנק, ולפתע פתאום, כשרק חשב הרשם להתחיל להתחשב במקצת בחייב,
הוא הוחלף.

מאז, ובמשך כשלושה חודשים הוחלפו בתיק ארבעה רשמים שונים, כאשר כל רשם שמוחלף רק מחמיר את ההליכים נגד אותו חייב,

עד כדי שמרוב החלפת רשמים כותב החייב את מכתביו להוצל"פ עם שם הרשם פתוח ומוסיף את שם הרשם על הבקשה רק כאשר הוא מצליח להבין, מה שמו של הרשם הנוכחי.

ואני באמת מנסה להבין, מי נתן למשרד עורכי הדין, גדולים ככל שיהיו את הכוח והיכולת להחליף רשמים בהוצל"פ ע"פ ראות עיניהם וע"פ הצרכים והרצונות שלהם ???

Power To The People‏‏
.
זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי