טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
"פגיעה באמון המטופלים בטיפול התרופתי, באופן שעלול לפגוע בציות למשטרת הנטילה התרופתי" כתבה חברת טבע בפנייתה למטרד הבריאות, הבנתם?? "ציות למשטרת הנטילה התרופתי".
פורסם: 18:50 (06/07/18) Shabtay Av
ילדה חולת סרטן לקתה בזיהום שמקורו הובחן בתרופה בה טופלה, תרופה בשם מורפין המיוצרת על ידי חברת טבע.

אז כמובן שהתחיל פינג פונג של האשמות הדדיות בין בית החולים לחברת טבע, כשכל אחת מאשימה בטענותיה את השנייה כמקור לזיהום, אבל זה עניין שולי, הרי אף אחד לא באמת ייקח אחריות על הנזק שנעשה לילדה, אבל.....

משפט אחד שנמצא בתוך המלל המיותר שכתבה טבע למטרד הבריאות צריך להפחיד את כולנו,
וכשאני אומר להפחיד אני לא צוחק בכלל:

"פרסום המקרה מעורר בהלה מיותרת, בלתי מבוססת, בקרב ציבור המטופלים ואולי אף לפגיעה באמון המטופלים בטיפול התרופתי, באופן שעלול לפגוע בציות למשטרת הנטילה התרופתי."

ציות?
משטרת??
ציות למשטרת???
משטרת הנטילה התרופתי????
ציות למשטרת הנטילה התרופתי?????

מישהו יכול להסביר לי, מה פה קורה פה בגטו ישראל ?
אני באמת מתחיל להיבהל, זה כבר לא צחוק זה.

Power To The People‏‏

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת
...................

משרד הבריאות: מקור הזיהום ככל הנראה לא בטבע אך טרם הסתיימה הבדיקה
.....
טבע העבירה דיווח לפיו בדיקה מקיפה של מפעלם לא העלתה כל ממצא המעיד על הימצאות זיהום, ובמשרד הבריאות אומרים כעת כי ככל הנראה מקור הזיהום אינו בתהליך הייצור. החברה טוענת גם כי שקית התרופה שנבדקה ברמב"ם לא הייתה אטומה. בבית החולים הודפים את הטענות.
.
איתי עמיקם פורסם ב ynet 11-01-18 16:50
.....

ימים ספורים לאחר שנחשף כי ילדה חולת סרטן לקתה בזיהום, שלטענת בית החולים רמב"ם מקורו מתרופה שצרכה - בחברת התרופות טבע הודפים את הטענות ומודיעים:

"בדיקת המקרה לא מצאה כי המקור של הזיהום הוא בתהליך ההכנה במרכז ההכנות או בשקיות של המים הסטריליים המיוצרים במפעל החברה באשדוד"

תחילת הפרשה ביום ב' האחרון, אז דווח ב-ynet המקרה של בת ה-13 שלקתה בזיהום ובעקבותיו אושפזה למשך מספר שבועות. כמה ימים לאחר ששוחררה, החלה הילדה לסבול שוב מחום גבוה ומכאבים.

בשל הישנות הזיהום, ביקשו בבית החולים רמב"ם בחיפה, שם אושפזה הילדה, לבדוק את התרופות שנטלה. לטענתם, הבדיקה גילתה זיהום בתרופת המורפין שמספקת לבית הילדה חברת טבע - והממצאים דווחו למשרד הבריאות, שם אומרים כעת כי מקור הזיהום ככל הנראה אינו בתהליך הייצור,

מיד עם הדיווח על המקרה, החלה בדיקה בטבע האם מפעל החברה הוא אכן המקור לזיהום. אמש (ד') הועבר דו"ח הבדיקה אל משרד הבריאות.

בחברת התרופות מדגישים כי הבדיקה לא מצאה שום עדות לכך שמקור הזיהום הוא בתהליך ההכנה במרכז ההכנות או בשקיות של המים הסטריליים, המיוצרים במפעל החברה באשדוד.

בפנייתה למשרד הבריאות טענה החברה כי פרסום המקרה מעורר:

"בהלה מיותרת, בלתי מבוססת, בקרב ציבור המטופלים ואולי אף לפגיעה באמון המטופלים בטיפול התרופתי, באופן שעלול לפגוע בציות למשטרת הנטילה התרופתי. שתיקתו של משרד הבריאות במצב דברים זה עלולה להעצים את התופעה ואת הנזק שעלול להיגרם כתוצאה מכך"

בטבע מוסיפים בפנייתם למשרד הבריאות כי בבית החולים קבעו את מקורו של הזיהום באופן פזיז וחסר ביסוס. עוד מציינת טבע כי בניגוד לדיווח של בית החולים, השקית שנבדקה ונמצאה מזוהמת לא הייתה אטומה:

"בשים לב לדיווח שלמיטב ידיעתנו התקבל מאמה של המטופלת, לפיו לשקית העירוי הוזרק חומר ממקור חיצוני ואף נעשה שימוש רב פעמי בהכנת המורפין, וזאת בניגוד מוחלט להנחיות. גם מטעם זה לא ניתן לקבוע כי לא נעשה בשקית זו כל שימוש וכי מקור הזיהום שנמצא הוא בתמיסה שהוכנה על ידי טבע".

ממידע שקיבלה החברה, כך מצוין בפנייה למשרד הבריאות, עולה כי אמה של הילדה נהגה לעשות שימוש בתרופה שלא על פי ההנחיות. ברמב"ם הודפים טענה זו, ומוסרים שוב כי "השקית שנבדקה ברמב"ם הגיעה כשקית חדשה שלא נעשה בה שימוש, לדברי האם"

משרד הבריאות ביקש לברר עם החברה כיצד הם מסבירים את העובדה כי הילדה לקתה בזיהום מחיידק מסוג נדיר, אשר נמצא גם בשקית התרופה בשתי בדיקות נפרדות.

בטבע השיבו כי בשל טענתם על כך ש"השקית שהגיעה לרמב"ם לא הייתה סגורה, אופן השימוש בשקית שהינו רב פעמי ואינו תואם את ההנחיות, אנו סבורים, על יסוד הנתונים שיש בידינו בשלב זה, כי השקית שהגיעה לבדיקה ברמב"ם הינה שקית שכבר נעשה בה כבר שימוש אליו חדר הזיהום ממקור כלשהו"
.
תגובות:
.
ממשרד הבריאות נמסר לאחר קבלת ממצאי בדיקת טבע אמש כי:

"משרד הבריאות קיבל דיווח על זיהום במטופלת בת 13 שקיבלה עירוי מורפין. מיד עם קבלת הדיווח, החלה בדיקה מקיפה למול יצרן ההכנה הרוקחית, טבע מדיקל.

תוצאות הבדיקה שהועברו אתמול בלילה אל משרד הבריאות מראות כי מקור הזיהום ככל הנראה אינו תוצאה של תוצר פגום/תקלה בתהליך ההכנה. מכאן שאין השלכה על המשך שימוש בהכנות מרכז ההכנות של טבע מדיקל.

בדיקות מסוג זה חייבות להיות דקדקניות ומשרד הבריאות אינו מפרסם תגובה בטרם סיום החקירה, כך גם נעשה במקרה זה"

מטבע נמסר בתגובה:

"התרופה, תמיסת מורפין, מיוצרת על ידי חברת תרופות אחרת והוזרקה לשקית באתר טבע באשדוד – האתר היחיד בישראל העומד בנוהל GPP135 החדש של משרד הבריאות, ופועל בהתאם לסטנדרטים המחמירים והקפדניים ביותר שיש בתעשייה ובבתי החולים בתחומי האיכות והבטיחות.

מערכת הבקרה המתקדמת הפועלת באתר לא מצאה כל אינדיקציה לקיום זיהום מסוג כלשהו.

"שלשום, עם קבלת הדיווח מרמב"ם – בגין אירוע שאירע לפני כשבועיים – החלה טבע בבדיקת הנושא. עד כה, חרף בקשת טבע, טרם הועברו לחברה דו"ח הבדיקה שערך בית החולים רמב"ם כמו גם השקית, שלכאורה, נמצא בה חיידק ולא ברור האם נבדקה על ידי בית החולים כשהיא שלמה ואטומה באריזתה המקורית, כפי שסופקה.

כמו כן, פנתה טבע למעבדה חיצונית – המוכרת על ידי משרד הבריאות – ודו"ח הביניים שלה תומך בהערכתנו כי שקית המורפין אשר סופקה למטופלת סטרילית, ללא כל חריגות.

"חשוב לציין, כי הזיהום המדובר יכול להיגרם ממספר רב של מקורות, בהם ציוד רפואי בבית החולים, במעבדות ואף בשימוש רב-פעמי, שלא בהתאם להוראות, בבית המטופלת.

טבע משתפת פעולה עם משרד הבריאות באופן מלא ומצפה כי גם שאר הגורמים המעורבים יפעלו לאיתור מקור הזיהום. משך 25 שנה מספקת טבע הכנות רוקחיות לאלפי מטופליה באיכות ובטיחות בלתי מתפשרות, ומחויבת להקל על סבלם ולשפר את בריאותם. אנו מאחלים לילדה בריאות ורפואה שלמה".
...............

וכמו שתמיד אני אומר "רפואה יש בטבע, ולא ברעלים של "טבע"."
אז עכשיו הם גם רוצים להיות משטרה, שלא נוכל לברוח מהם.....

חטאנו כי נולדנו ולגיהינום הגענו ???

‏‏Power To The People

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי