טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ד', ז’ בתמוז תשע”ח
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
"חברות התרופות מהוות המממן הראשי של מערכת הבריאות"- סיפר דר' איציק פפו, מארגון המשמר החברתי, בדיון בועדת הבריאות של הכנסת. פורסם ע"י דר' שיר רז
פורסם: 10:02 (16/01/18) Shabtay Av
על זה שחברות התרופות מממנות רופאים ומחקרים כבר ידענו, נתקלו והוכחנו לא פעם, אבל עכשיו מגיע לו איש אמיץ בשם דר' איציק פפו, כירורג שד, אדם ששימש במשך שנים רבות כרופא בכיר בבית חולים אסף הרופא וכיום הוא מתנדב בארגון המשמר האזרחי.

דר' פפו בא ומספר קבל עם ומועצה, מעל בימת הכנסת, בדיון של ועדת הבריאות, שלא רק שחברות התרופות מממנות רופאים כבודדים אלא שהן מממנות את מערכת הבריאות כולה, כולל חברי כנסת ורגולטורים.

הלו דר' פפו, הגעת לגיל שכולם על הזין של פפו ??
הלו דר' פפו, לצעוק אמת זה יפה, אבל מעל בימת השקר ??

הלו דר' פפו, בכוח רוצה אתה לעורר בממסד הרשע, את הצורך לבצע עוד פשע,
ולסתום לך ת'לוע ??

Power To The People‏‏

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת
.....

פורסם בדף הפייסבוק של דר' Yaffa Shir Raz
לפני 15 שעות
.
הזדעזעתם מה"חשיפה" שרופאים מקבלים צ'ופרים מחברות התרופות כדי לרשום ולקדם את תרופותיהם ושתועמלניות מסתובבות במסדרונות בתי החולים כבביתן?

לד"ר איציק פפו מהמשמר החברתי של הכנסת יש מה לחדש לכם:

"היחסים בין חברות התרופות למערכת הבריאות הם סוד גלוי, שכולם יודעים ואיש אינו מדבר עליו: המערכת שלנו כולה שבויה כמו רפונזל במגדל של חברות הפארמה, רק שבניגוד לרפונזל - אין שום נסיך שיבוא לחלץ אותה".

"מדובר במקור הכנסה של מערכת הבריאות שמשוועת לכסף ולכן כולם שותקים. כל מתמחה שנה ראשונה יודע מה המצב, אבל אף אחד לא מדבר על זה כי כולם אינטרסנטים: משרד הבריאות, מנהלי בתי החולים, כולם משתמשים בכספן של חברות התרופות", אמר היום ד"ר פפו בדיון בוועדת הבריאות של הכנסת".

השבי הרגולטורי שבו מצויות רשויות הבריאות בכל העולם הוא בעיה ידועה ומובנית, שקשה לראות כיצד ניתן לפתור אותה בעולם שבו הכוח התאגידי רק הולך וגובר.

במאמר שפורסם ב-2006 ב-BMJ מדבר פרנר על הדרכים הרבות שבאמצעותן קונות תעשיות הפארמה לא רק רופאים ואיגודים רפואיים, קבוצות חולים, ארגוני NGO ופוליטיקאים, אלא למעשה את רשויות הרגולציה בשלמותן.

כך לדוגמה, הוא אומר, ההכנסה השנתית של סוכנות הרגולציה על תרופות, הזרוע המבצעת של אישור תרופות בבריטניה - בסך 65 מיליון פאונד - מגיעה כולה מדמי הרישוי. "במצב כזה", הוא שואל, "הצורך למשוך את עסקי הפארמה יכול לעמוד בקונפליקט עם המשימה העיקרית של הרשויות, להגן על הציבור".

בתריסר השנים שחלפו מאז, הבעיות הללו רק הולכות וגוברות, בעולם כולו וגם בישראל. הדלתות המסתובבות הפכו לשגרה עד כדי כך שאף אחד אפילו לא שם לב שמשהו פגום בשיטה הזו.

חוקרים שעובדים בשירות חברות התרופות ומבצעים מחקרים עבורן יושבים בו בזמן גם בוועדות מרכזיות הקובעות הנחיות והחלטות חשובות שמשפיעות במישרין על הבריאות של כולנו.

ובכל זאת, גם להגיד "המלך הוא עירום" בכנסת זו התקדמות.
.
דר' יפה שיר רז
.....

דבריו של דר' פפו בדיון של ועדת הבריאות בכנסת
כפי שפורסמו באתר המשמר החברתי:

"חברות התרופות מממנות פעילות של מערכת הבריאות וכך דוחפות לשוק את התרופות שהן משווקות.

חברות התרופות מממנות מחקרים רפואיים שרופאים כותבים על תרופות וכנסים שהם עורכים בנושא. יש רופאים שכמעט כל הכנסים המקצועיים שלהם ממומנים מחברות התרופות, יש רופאים שכותבים מחקרים על תרופות והמחקרים ממומנים בידי התרופות שמייצרות אותן באלפי דולרים.

במחקרים הללו לא מופיעים שקרים אבל הם מוטים ומייצרים טרנדים רפואיים. יש מחקרים מיותרים לגמרי, למשל סקרים שבודקים אם חולים משתמשים בתרופה כזו או אחרת, ועל סקר כזה רופא יכול לקבל 3.000 דולר.

הטרנדים האלה ממשיכים והופכים לגורם מרכזי בהחלטה באלו תרופות להשתמש.

הרופאים אינם לוקחים את הכסף לכיסם, אלא משתמשים בו כדי לממן את קרנות המחקר שלהם ונסיעות מקצועיות שלהם לחו"ל וקונים בהם ציוד רפואי.

זה הרבה יותר משמעותי ומשפיע מטובות ההנאה שפורסם לאחרונה שרופאים מקבלים. נסיעה כזו או אחרת לחו"ל או סנדוויצ'ים שמישהו אוכל בכנס, מדובר במקור הכנסה של מערכת הבריאות שמשוועת לכסף ולכן כולם שותקים.

כל מתמחה שנה ראשונה יודע מה המצב, אבל אף אחד לא מדבר על זה כי כולם אינטרסים. משרד הבריאות, מנהלי בתי החולים, כולם משתמשים בכספן של חברות התרופות.

צריך לטפל בבעיה באמצעות הפרדה מוחלטת של מערכת הבריאות מחברות התרופות, לא באומנות ודיבורים אלא ברגולציה אמיתית עם סנקציות רציניות.
.....

אתה הבנת את זה ברוך ???
האם דר' פפו הוא האמיץ המנוח הבא ???

Power To The People

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי