טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ד', ז’ בתמוז תשע”ח
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
הידעתם שמחקרים הודות השפעות של תרופות מועלמים מעיניי הציבור ואפילו מעיניי הרופאים ומוגדרים כ"מידע עסקי חסוי"??? מאמר מאת דר' יפה שיר רז
פורסם: 04:16 (20/01/18) Shabtay Av
פורסם בדף הפייסבוק של דר' Yaffa Shir Raz
לפני 17 שעות
.....

סיפור מעורר בחילה

העובדה שחברות תרופות מסתירות מחקרים שתוצאותיהם אינן אוהדות לתרופה שלהם היא כבר מזמן לא סוד. למעשה, כפי שחושפים עוד ועוד מחקרים בשנים האחרונות, מדובר בתופעה שההיקף שלה מטורף ממש,

כמחצית מכל המחקרים הקליניים אינם מתפרסמים בספרות הרפואית ואינם נחשפים לעולם. מחצית(!). יתירה מכך, גם כשהמחקרים כבר כן מפורסמים, ממצאים שליליים במקרים רבים מוסתרים, והמידע שבבסיס המחקרים מוסתר אף הוא.

אבל הדבר המדהים שהולך ומתברר הוא שרשויות הבריאות. אלו שאמורות לפקח על התרופות ולדאוג לבריאותנו, משתפות פעולה באופן אקטיבי בהסתרה המתמשכת ורחבת ההיקף הזו של המידע מהציבור ואפילו מהרופאים.

הסיפור האחרון שמדגים את התופעה ואת השלכותיה החמורות הוא סיפורה של התרופה דיקלקטין של חברת Duchesnay תרופה נגד בחילות הריון שמיליוני נשים בעולם נוטלות אותה.

דיקלקטין, המשלבת אנטיהיסטמין וויטמין B6 , אושרה על ידי ה FDA ב-2013, ובקנדה אף מומלצת כטיפול קו ראשון לנשים הרות הסובלות מבחילות והקאות כששינויים באורח החיים ובתזונה אינם מועילים.

מה שעוד עזר לפופולריות שלה הייתה העובדה שמלכת האינסטגרם קים קרדישאן קידמה אותה (בתשלום כמובן) באופן בוטה באינסטגרם ופייסבוק שלה כשהייתה בהריון לפני שנתיים.
.....

ואולם, ברביעי האחרון התפרסם בכתב העת המקוון PLOS One ועורר אתמול הדים בכלי תקשורת מרכזיים בארה"ב ובקנדה, מחקר שניתח מחדש את הנתונים בבסיס המחקרים שהובילו לאישור התרופה על ידי רשויות התרופות בארה"ב ובקנדה, ומצא שהתרופה הכה פופולרית למעשה איננה יעילה כלל.

מה שמדהים הוא שהניתוח המחודש הזה התאפשר רק הודות למאבק עיקש של אדם אחד, רופא משפחה מטורונטו בשם ד"ר נב פרסאוד, שבמשך שבע שנים נאבק ב -FDA וברשות התרופות הקנדית, שמשום מה סירבו בעקשנות לחשוף את הנתונים הללו.

הסיפור החל כשאחת המטופלות של ד"ר פרסאוד שאלה אותו שאלה פשוטה:
האם התרופה עובדת?

כשידו כבר הייתה על המקלדת והמרשם פתוח לפניו, פרסאוד קלט שהוא איננו יכול להשיב לה בכנות, למרות שלימדו אותו לתת את התרופה לנשים הרות אם הן חוות בחילות והקאות,

"נהגתי לרשום אותה באופן שגרתי מבלי לחשוב על כך", הוא אמר בכנות.

אלא שמהר מאוד התברר לו שהוא טועה. המידע הוגדר כ"מידע עסקי חסוי", ו- Health Canada סירבו לשחרר אותה.

זה היה ב-2011.
.....

במהלך שבע השנים הבאות, פרסאוד הגיש בקשות לקבל את המידע הן ל FDA והן ל Health Canada, ללא הצלחה.

למזלו, ב-2014 בזכות חקיקה חדשה שהועברה בקנדה, Health Canada נכנעו לבסוף והסכימו להציג בפניו את הנתונים מהמחקר הקליני שנערך ב-2009 במימון החברה אשר הוביל לאישור התרופה, בתנאי... תאמינו או לא,

שיחתום על הסכם סודיות המבטיח שלא לחלוק את הנתונים הללו עם הציבור ולא לחשוף אותם במחקר שיפרסם.

בלית ברירה, הוא הסכים לתנאי הדרקוני והבלתי יאומן הזה, וקיבל לידיו 9,174 עמודים של נתונים. כשעבר על אלפי העמודים וניתח אותם, הבין פרסאוד לתדהמתו שהחברה לא עמדה בסטנדרטים של הראיות שקבעה היא עצמה.

בתוכנית המחקר המקורית, הוא גילה, הוחלט שהתרופה צריכה להראות שיפור של 3 נקודות לפחות מתוך סולם של 13 נקודות שמתייחס לתסמינים. אלא שהתברר שבסופו של דבר, ההבדל בין התרופה לבין הפלצבו עמד על 0.7 בלבד, הבדל שאין לו חשיבות קלינית, ולא נראה כי הוא יכול להיות מורגש בכלל על ידי הנשים.

"ברור אפוא שתוצאות המחקר מצביעות על כך שהתרופה איננה יעילה", אמר פרסאוד.
פרסאוד לא היה הראשון להבחין בחולשת העדויות מאחורי התרופה.

ה-FDA אישר את התרופה ב-2013, אך מסמך סקירה פנימי ציין כי "האפקט של הטיפול היה קטן".

ועדה מייעצת מדעית של Health Canada ערכה אף היא סקירה אודות התרופה ב-2016 וציינה שתוצאות המחקר היו "לא החלטיות" וכי התועלת הקלינית של התרופה הייתה "לא ברורה". למרות זאת, הוועדה לא המליצה על שינויים בהתוויית התרופה.

זה לא פרט קטן במחקר שאפשר לשקול לכאן או לכאן", אמר ד"ר פרסאוד בראיון ל"Star" הקנדי. "זה נוגע ללב המסקנה העיקרית של המחקר. או שהתרופה יעילה או שהיא לא".
.....

אתם מבינים את זה?

המחקרים הקליניים הם עכשיו "מידע עסקי חסוי", סוד מסחרי של החברות, ולנו, הציבור, שאמור ליטול את התרופות שרשויות הבריאות אישרו וממליצות לנו עליהן בהתבסס על המחקרים הללו, והרופאים שרושמים אותן על סמך האישור הזה, אסור לראות אותם!

ואם אתם חושבים שזה קורה רק בקנדה הקרה והרחוקה, כדאי שתתבוננו מתחת לאף שלכם. כי זו בדיוק התשובה שקיבלתי אני ממשרד הבריאות שוב ושוב ושוב בשנתיים האחרונות, כשביקשתי, ביחד עם התנועה לחופש המידע, לקבל לידי את המחקרים על חיסון הסייביואק, חיסון הפטיטיס B שפותח בישראל, הניתן לתינוקות מיד לאחר הלידה.

לפני כשנתיים פרסמתי ב-YNET תחקיר שחשף שחיסון הסייביוואק, שהורד מהמדפים בריקול גורף בסוף יוני 2015, ולמרות שתוך זמן קצר משרד הבריאות אישר להחזירו לשימוש בטענה שסיבת הריקול הייתה בסך הכל שריטות בבקבוקים, שלא נגרם שום נזק לאף תינוק ושהתקלה תוקנה,

דה פקטו, הוא מעולם לא הוחזר לשימוש בתינוקות עד עצם היום הזה.

בתחקיר גיליתי למרבה התדהמה שלא זו בלבד שהחיסון, באופן תקדימי, אושר ע"י משרד הבריאות הישראלי לתינוקות למרות שלא היה לו אישור בשום מדינה מערבית אחרת.

(למעשה, בדיעבד התברר לי שישראל הייתה המדינה הראשונה בעולם כולו שאישרה אותו, וגם היום הוא איננו מאושר על ידי שום מדינה מערבית ולמעשה, אינו ניתן במסגרת תוכנית החיסונים על ידי שום מדינה בעולם)

אלא שמחקרי שלב 3 - המחקרים הקובעים באישור תרופות וחיסונים, ששימשו כבסיס לאישור החיסון על ידי משרד הבריאות, כללו בסך הכל שני מחקרים קטנים, שביחד היו בהם 276 תינוקות (לשם השוואה, ה-FDA דורש מחקרים עם אלפי משתתפים בשלב 3). ושני המחקרים הזעירים הללו שנערכו על ידי החברה מעולם לא פורסמו בספרות המחקרית.

כשביקשתי אותם ממשרד הבריאות – שבתחילה טען בתוקף שבמחקרי שלב 3 השתתפו אלפי תינוקות – התשובה הייתה... נחשו מה?

"מדובר בסוד מסחרי".

ולא רק זה, את הפרוטוקולים שבהם אישרה ועדת החיסונים של משרד הבריאות את הכללתו של החיסון בתוכנית חיסוני השגרה לתינוקות, ואת חלוקת המדינה לשני מחוזות כך שמחצית מהתינוקות בישראל יקבלו את חיסון הסייביואק ומחצית את החיסון הוותיק אנג'ריקס B של חברת GSK – משרד הבריאות "איבד" או משהו כזה. בכל אופן, "הם לא בידיו".

ומה עם הצהרות על ניגודי אינטרסים של חברי ועדת החיסונים?
אה, גם אותם "אין ברשות משרד הבריאות".

האם גם בישראל יידרשו שבע שנים של מרדף אחרי משרד הבריאות כדי לקבל את נתוני ה"סודות המסחריים" של החברה?
.....

קישור לפוסט של דר' שיר רז
https://www.facebook.com/yaffa.shirraz/posts/10155 987311662629
.....

וככה נראות כל ההחלטות הקשורות לבריאות שלכם ולרעלים שדוחפים לכם לגוף.

חטאנו כי נולדנו ולגיהינום הגענו ???

Power To The People

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי