טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ד', ז’ בתמוז תשע”ח
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
נמשכים ניסיונותיו של בית המשפט להלך אימים על עו"ד יוסי נקר. תגובת עו"ד נקר: "הח"מ ימשיך לעשות עבודתו נאמנה, ללא מורא וללא פחד"
פורסם: 13:19 (25/01/18) Shabtay Av
עו"ד יוסי נקר הוא שם שמעורר מורא אם אתה פקיד\ת סעד או שופט\ת בבית משפט למשפחה ולנוער, האיש ידוע כאחר שלא פוחד מאף אחד כאשר האמת, מגובה בעובדות, יושבת בכף ידו.

כמו כל רודף אמת בעל כוח ויכולת להפריע לממסד לפשוע נגד אזרחים חלשים, כך גם עו"ד נקר נרדף ע"י אותו ממסד לו הוא מפריע, ומותקף בעשרות תלונות המוגשות נגדו ללשכת עורכי הדין,

אבל כשעו"ד נקר תוקף את הממסד זה סימן שיש לו ביד אמת יצוקה ומגובה כך שכל התלונות הממסדיות השקריות נגדו נמחקות כלא היו, או כמו שעו"ד נקר בחר לכתוב בתגובתו לבית המשפט על עוד איום ממסדי להגשת תלונה נגדו ללשכה:

"יותר מכך, הח"מ דוחק בבית המשפט הנכבד לפנות ללשכת עורכי הדין משום שתהא זאת עוד פניה מיותרת שתידחה. יוזכר כי לח"מ אין מדף של תלונות נגדו שנדחו בלשכת עורכי הדין. על שם הח"מ יש ספריה שלמה של תלונות שנדחו"

עו"ד יוסי נקר, אחלה גבר שבעולם, מי ייתן וירבו אנשים כמוהו,
זו הדרך היחידה לגאולה.

Power To The People

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
..........................

יוסי נקר
22 שעות

אחרי מספר ימים בחו"ל חזרתי ועל שולחני החלטה של בית משפט לנוער ובה דרישה לתגובה שלי בטרם ישקול בית המשפט פניה ללשכת עורכי הדין.

מה העניין? הגשתי בשם הורים שתינוק בן שנה ותשעה חודשים נלקח מהם בקשה לצאת לחתונה משפחתית עם התינוק, כך שלאחר החתונה התינוק יושב למשפחת האומנה.

פקידת הסעד סירבה לאשר ולכן פניתי לבית המשפט בבקשה דחופה. ובית המשפט בהחלטה ראויה אישר לתינוק לצאת עם ההורים משעה 17:00 עד 00:00.

לאחר האירוע שלחה עו"ס עמותת האומנה את הסתייגותה לבית המשפט לנוער בה היא טענה בין היתר כי החתונה לא היתה חתונה משפחתית, אלא חתונה של חבר של האב

עוד טענה עו"ס האומנה כי:

"אירוע רב משתתפים באולם בשעות הלילה לדעתנו אינו בילוי מותאם עבור תינוק בן שנה ותשעה חודשים. כמו כן, ההורים האומנים נדרשו להמתין ערים עד 00:00 בלילה על מנת לקבל אותו בחזרה, דרישה שגם היא אינה מתחשבת, לאור העובדה כי הם צריכים להתעורר למחרת ליום עבודה ולטפל בילדיהם"

באופן אוטומטי בטרם מקבל בית המשפט את עמדתי הוא קובע "הצדק עם עו"ס האומנה". עוד מחליט בית המשפט כי עלי להעביר את עמדתי בדחיפות "לשם השלמת שיקולי ביחס לפניה ללשכת עורכי הדין...."

אז הנה תגובתי בצנזורה המתבקשת:

תגובה על פי החלטה מיום ‏21 ינואר, 2018

1. הח"מ מתקומם (כך בפירוש ללא כחל ושרק) על "הסתייגות" הגב' ____ מאומנת שחר.

2. ההסתייגות מעידה כי "משהו רקוב בממלכת דנמרק".

3. תפיסה לפיה תינוק בן שנה ותשעה חודשים לא יכול להשתתף באירוע רב משתתפים היא תפיסה שגויה שלא לאמר מעוותת.

4. הח"מ סבור שלו היתה כבוד הנשיאה אסתר חיות עורכת חתונה לבנה לא היה נמנע מנכדה האחר בן השנה ותשעה חודשים להשתתף באירוע החתונה כי "אירוע רב משתתפים באולם בשעות הלילה אינו בילוי מותאם עבור תינוק בן שנה ותשעה חודשים".

5. לטעם הח"מ הגב' ___ רק הוכיחה עד כמה היא אינה ראויה להיות מנחת אומנה, שעל דבריה מסתמכים שופטים, לעיתים רבות באופן אוטומטי. את מנהגיה ביחס לאורח החיים שלה תתכבד הגב' ___ ליישם בקרב בני משפחתה. לא יעלה על הדעת שמבית משפט נכבד זה תצא קביעה נורמטיבית לפיה אירוע רב משתתפים באולם בשעות הלילה אינו בילוי מותאם עבור תינוק בן שנה ותשעה חודשים". אם תצא כזאת קביעה (הזויה בעיני הח"מ) נתמודד.

6. להורים שונים, יש מנהגים שונים, זה לא הופך אותם בהכרח להורים לא טובים.

7. _________ נהנה מאד באירוע, ניתן להראות סרטוני וידאו.

8. המשפחה האומנת כלל לא הביעה תרעומת על יציאת התינוק או על ההמתנה לשובו עד לשעה 00:00. אם לטענת ___ משפחת האומנה הביעה תרעומת כזאת, אז ____ אינה אומרת את האמת במצח נחושה. חד וחלק.

9. כל המידע ביחס לאירוע ולמיהות בעלי השמחה נמסר לפקידת הסעד על ידי ההורים, טרם בקשת הח"מ. שום דבר לא הוסתר.

10. יודגש, לא היו שום הטעיות בבקשת הח"מ בשם ההורים. אכן מדובר בחתונה משפחתית משום שהשתתפו בה גם בני המשפחה של האב, הואיל והחתן הינו חבר קרוב מאד של האב

11. הח"מ חי מפי הלקוחות שלו והוא מדווח ומבקש מפי הלקוחות שלו.

12. הח"מ רואה באיום בית המשפט הנכבד לפנות ללשכת עורכי הדין כאיום סרק ומיותר. אדרבא, הח"מ לא חושש מפניה של בית המשפט הנכבד ללשכת עורכי הדין. הח"מ הוא לא מעורכי הדין הנרתעים מאיומי סרק לא מבוססים. יודעים זאת היטב גם בבית הדין הרבני בחיפה.

13. יותר מכך, הח"מ דוחק בבית המשפט הנכבד לפנות ללשכת עורכי הדין משום שתהא זאת עוד פניה מיותרת שתידחה. יוזכר כי לח"מ אין מדף של תלונות נגדו שנדחו בלשכת עורכי הדין. על שם הח"מ יש ספריה שלמה של תלונות שנדחו, לרבות תלונה של היועץ המשפטי של הנהלת בתי המשפט עו"ד ברק לייזר, תלונה שרק גיחכה את עו"ד ברק לייזר (שהונחה להגיש את התלונה עי הנשיאה כבוד השופטת גלית מור ויגוצקי אשר באדיקות עוקבת אחרי הפייסבוק של הח"מ). נתמהה על מה נחקר בדיוק עו"ד ברק לייזר בפרשת הבלוגרים?!

14. תנוח דעתו של בית המשפט הנכבד שאם הח"מ אומר שמשפחת האומנה לא התלוננה על כך שהיא נאלצה להמתין ערה עד 00:00, דבר שלכאורה הקשה עליהם להתעורר למחרת ליום עבודה ולטיפול בילדיהם, הוא יודע למה הוא אומר זאת.

15. עדיף היה שבית המשפט הנכבד לא היה קובע כי "ככל הנראה ההטעיות שניטעו לכאורה בבקשה הביאוני לכלל החלטה על רקע נסיבות שגוי, ולכך תהא נתונה דעתי בכל יתר ההשתלשלויות בתיק זה". לא נותר לח"מ אלא לקוות שהמשך ההשתלשלות בתיק תהיה מקצועית ועל פי הראיות שהוגשו.

16. הח"מ ימשיך לעשות עבודתו נאמנה, ללא מורא וללא פחד.

יוסי נקר, עו"ד
ב"כ המשיבים 1 ו- 2.
הגיגיי
פרופיל אישי