טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום א', טז’ בניסן תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
עוד הוכחה שהמדינה שלנו ירדה מהפסים. תלונה- קטין הוטרד מינית בידי חוקר שב"כ במהלך חקירה, כפי הנראה בעת שהיה כבול לכיסא.
פורסם: 21:05 (16/08/18) Shabtay Av
מי שעוקב אחרי מה שקורה עם רשויות החוק בשנתיים האחרונות מבין, משהו פה קורה פה.

רשויות החוק, אותן רשויות שאנו אמורים לשים את מבטחינו בהן, אותן רשויות חוק שאמורות לשמור על החוק איבדו בלמים, ועבריינות ממסדית שפעם התרחשה בחושך, מתרחשת כיום לעיני כול.

בתעלולי השב"כ על נוער הגבעות ובאכזריות הממסדית שמופנית כלפי אותם נערים צעירים, נגעתי לא פעם. עינויים פיזיים קשים שעוברים הילדים בידי חוקרים בוגרים, צווים מנהלים שמרחיקים אותם מבתיהם לחודשים ארוכים, ללא משפט או דיון הוכחות, אך ורק באמצעות חתימה של אלוף פיקוד.

מעצרים של ימים ארוכים ללא אפשרות להיוועץ עם עו"ד,מעצרים של ימים ארוכים בבידוד תחת תנאים קשים ביותר, אבל עכשיו נדמה לי שנשברו כל הכלים.

זוכרים את הסיפור של "קפטן ג'ורג'", הלא הוא דורון זהבי שהואשם על שאנס בברוטאליות את מוסטפה דיראני בעת ששימש כחוקר שלו???

מתברר שבשב"כ העלו את רף החוקרים הסוטים מחובבי ערבים זקנים לפדופילים חובבי קטינים.

ישרע-הל, ההיית או שזה סתם חלום בלהות???
.....

פורסם בדף הפייסבוק של "כולנו עם עצורי ציון"
לפני כ 18 שעות
.
קטין כבן 17, אשר נחקר בימים אלו בשב"כ, ואשר בצו חריג נאסר עליו לפגוש בעו"ד הוטרד מינית בידי חוקר שב"כ במהלך החקירה, כך סיפר הקטין היום (ב') לשופט בימ"ש השלום בראשל"צ גיא אבנון.

נזכיר כי הקטין נעצר ביום ג' האחרון, בחשד לפגיעה ברכוש ערבי, פרשיה עליה הוציא השב"כ צו איסור פרסום. החל ממעצרו נותק הקשר עם הקטין והוא אינו פוגש עו"ד כבר שבעה ימים.

במהלך הדיון היום כאמור בפני השופט גיא אבנון סיפר החשוד לשופט כי במהלך החקירה הוטרד מינית בידי חוקר בשם 'ברונו'. השופט עדכן מיד את עו"ד עדי קידר אשר מייצג את הקטין מטעם ארגון חוננו. בנוסף, הורה השופט בהחלטתו לבדוק מידית את תלונתו של הקטין.

מיד בסיום הדיון, הגיש עו"ד קידר תלונה למבת"ן – הגוף אשר בסמכותו לחקור עבירות פליליות בידי חוקרי שב"כ. "מדובר במעשה נבלה אשר קיים צורך של ממש לבחון אותו באופן מיידי." כתב קידר בתלונה,

"מעשיו של החוקר מהווים עבירה של מעשה מגונה בקטין, וזאת כאשר הקטין הוא נחקר וככל הנראה אף כבול לכיסא מה שמגביר את החומרה ויכול לגבש את עבירת ההתעללות. בנוסף מהוים מעשים אלו עבירה של הטרדה מינית."

קידר דרש בתלונה להשהות מידית את החוקר ולהרחיקו מהקטין "אבקש כי יאסר על החוקר ברונו לראות את מרשי ובטח שיש להשהותו מביצוע חקירות. אבקש כי עוד היום תגבה עדות מסודרת ומפורטת ממרשי בגין אירוע זה."

אתמול (א') בשעות הבוקר רופאת בית המעצר בפתח תקווה, בו עצור הקטין, ד"ר ילנה רודמן דיווחה לעו"ד כי הקטין לא חש בטוב והוא נזקק לטיפול רפואי, שבו בין השאר קיבל הקטין תרופת הרגעה בשם ולריאן.

בעקבות המצב הרפואי ובעקבות מתן התרופות לקטין ללא הסכמת ההורים, כמתחייב בחוק, פנה עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו, בדרישה לעצור את החקירה. בין השאר ציין יאדו כי לתרופת הולריאן ישנה השפעה על מערכת העצבים ועל המוח, וכי הדבר יכול להשפיע בדרך פסולה על החקירה. בנוסף פנתה אמו של הקטין לרשויות החקירה בדרישה לפנות את הקטין לטיפול רפואי.

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר מייצג את הקטין מסר "השתלשלות הדיונים והאירועים בימים האחרונים היא חריגה ביותר תחילה הפרות חוק, חוזרות ונשנות של משטרת ישראל, ולצערי בגיבוי בימ"ש, הדברים הגיעו עד לפתחו של בימ"ש העליון, אשר קיבל את עמדתנו שהדברים נעשו שלא כחוק, והחזיר את הדיון היום לבימ"ש השלום.

בדיון היום הסתבר לא רק שצדקנו, אלא נחשפו פרטים קשים לפיהם חוקרי השב"כ עושים כאוות נפשם בחדרי החקירות. היום נודע כי הדבר הגיע עד לכדי מעשה מגונה והטרדה מינית שנעשו בקטין.הוגשה תלונה חמורה ונקוה שהיא תטופל בחומרת הדין ו אני מקווה שבימ"ש מחר יגיד את דברו בעניין. אני מאמין שלאחר שמניעת המפגש תוסר האמת תצא לאור".
.....

אתם מבינים מה קורה פה???
זכויות של עציר חף מפשע??? לא בבית ספרנו.
.
אנו נשלטים ע"י ממסד של רשע פשע, תמנון עברייני רב זרועות שמרשה לעצמו לעשות ככל שעולה על רוחו, שמרשה לעצמו להתעמר ולהתעלל באזרחים שומרי חוק, בפעילים חברתיים, בנערים צעירים ובכל אחד שחשקה נפשו.

מי מבטיח לכם שמחר, אותו ממסד של רשע פשע, לא יחשוק גם בכם, או בילדים שלכם, או בהורים שלכם, או בכל אחד אחר שיקר ללבכם???

איש חכם מפיק לקחים מעוצמת הכאב שחווה חברו בעת שנחתה על פרצופו הכאפה, איש טיפש צריך לקבל את הכאפה בעצמו, ישירות אל תוך הפרצוף בכדי להבין שכאפה אכן כואבת.

בוקר טוב בני ישראל, רוצים להתחיל להיות אנשים חכמים או שמא חליפת הטיפש נוחה עליכם???

Power To The People‏‏

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי