טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
משפט אמבש, פשע ממסדי, עכשיו הבקשה למשפט חוזר. היש צדק במדינה ישראל???
פורסם: 20:05 (16/08/18) Shabtay Av
פרשת משפחת אמבש, פרשה שהפכתי מעורב בה עקב חקירת הרצח של ילדת המשפחה, אודל שולמית אמבש ז"ל, רצח שמטויח ע"י הממסד באמצעות המשטרה וגורמי הרווחה.
.
לאחרונה פרסמתי פוסט שחושף את שקריה של העדה הראשית במשפט אמבש לאחר שנחשפתי לה ולשקריה בהרצאה שהיא ערכה בירושלים. הפוסט שלי הוא חלק מהחשיפה לבית המשפט על שהאישה נוכלת אמיתית.
.
האישה הודתה בפני במפורש על כי גנבה מילדי אמבש רכב מסוג GMC, וכי זייפה את חתימתו של דניאל אמבש על צ'קים תוך שהיא שודדת מהקופה המשפחתית רבע מיליון ₪.
.
אז ראשית, אני מאוד מקווה שיערך לדניאל אמבש משפט חוזר, משפט פומבי יותר.
.
שנית, אני מקווה מאוד שהעדות שלי אכן תעזור לחשוף את פניה של העדה המאגה נוכלת, כמו כן, ולמרות שאני לא ממש סובל את ההיכל, אשמח מאוד לעמוד על דוכן העדים בבניין בג"צ המקודש ולעזור בזיכויו של דניאל אמבש.
.
אז כמובן שהתביעה תנסה להוציא אותי כקונספירטור הזוי מה שיאפשר לי להעלות על הדוכן בבג"צ כמה שאלות מעניינות שיבהירו גם לליצני התביעה מי פה קונספירטור הזוי, ומי סתם חבר במאפיה ממסדית מאורגנת.
.
פרשת אמבש, עוד הולך להיות פה מעניין, מבטיח.
.....

גבר שהורשע בעבדות יבקש משפט חוזר.
.
דניאל אמבש, שנשלח ל 26 שנות מאסר לאחר שנישא לשש נשים, הורשע במסגרת סעיף העבדות החדש בחוק העונשין. עורך דינו: "מדובר בהרשעת שווא.
.
יאיר אלטמן, ישראל היום, 16.08.08, 16:02
.
דניאל אמבש הכריז היום (חמישי) כי יבקש משפט חוזר, זאת לאחר החלטת בית המשפט כי הוא ירצה 26 שנות מאסר בגין סעיף העבדות החדש בחוק העונשין, מאחר שהיה נשוי לשש נשים, וכן בשורת עבירות אלימות ומין.
.
למרות ההרשעה, אמבש ונשותיו ממשיכים לטעון לחפותו. לאחרונה הם הגישו שתי בקשות חדשות לבית המשפט העליון, לשחרורו המידי וזיכויו המלא מההאשמות התלויות נגדו, זאת לאור ראיות חדשות ומהותיות.
.
בבקשתם טוענים אמבש ונשותיו כי אחת מהנשים הפכה להיות עדת מדינה בתמורה להחזרת בתה משירותי הרווחה, וזאת למרות שהודתה בכך שהתעללה בילדים הקטנים.
.
לטענתם, אותה אישה לא הועמדה לדין למרות שמדובר במעשים חריגים בעוצמתם כנגד קטינים. בהסתרת העסקה ע"י המדינה נגרם לדניאל נזק כאשר הרשות השופטת לא נדרשה לחיזוק עדויות כנגדו, ולכן הורשע לשווא.
.
חשוב לציין כי מרגע שנודע לדניאל על התעללות אשתו בילדיו ביקש ממנה לעזוב את הבית ודרש להתגרש ממנה.
.
"דניאל ונשותיו מביעים אכזבה רבה מכך שפסק הדין הנוגע לערעור ניתן ביום האחרון שבו יכל השופט דנציגר לחתום על פסקי דין לאחר שפרש שלושה חודשים קודם מכס השיפוט", אמר עו"ד יוסי נקר, המייצג את אמבש.
.
נקר הוסיף: "מפתיע בעיניי שהשופט דנציגר לא הביע את עמדתו העקרונית בתיק זה, ובמיוחד לאחר שמונה לעמוד בראשות הוועדה לצמצום הרשעות שווא במשרד המשפטים.
.
ההרשעה התקדימית תוך פרשנות לא נכונה של החוק עלולה לגרום לכך שבני זוג, גבר או אשה, עלולים להיות מואשמים בסעיף העבדות שלא לצורך ובדיוק מכך הזהירו חברי הכנסת בוועדת חוקה חוק ומשפט כאשר חוקקו את החוק.
.
אני קורא לשופט דנציגר לאור התפקיד החדש לעשות את מה שעשה השופט חיים כהן בפרשת ברנס ולהצטרף למאבק לשחרור דניאל אמבש בשל הרשעת השווא".
.....

הפוסט שלי לאחר ההרצאה, פוסט שהפך לעדות.
.
הנוכלת והנודניק המקפץ- קרב מוחות בין שקרנית מקצועית לחושף שקרנים מקצועי, מי אתם חושבים שניצח??
.

ביום חמישי האחרון היה לי ערב מעניין, קרב מוחות איכותי מהסוג האהוב עלי, סוג של משחק מחבואים, הישירות שלי עמדה בקרב מול שחקן בעל יכולת התחפשות מדהימה.
.....

קצת רקע:

בחודש וחצי האחרונים אני עוסק באופן כמעט אובססיבי בפרשת הרצח של אודל שולמית אמבש ז"ל ובטיוח הממסדי לרצח, טיוח שמתבצע ע"י מחלקת הרווחה ומשטרת ירושלים גם יחד. הסיבה לטיוח ע"פ המשטרה היא שהרווחה מסרה שאין סימנים למעשה פלילי.
.
את המחקר שלי אני מפרסם בכל רגע נתון שמתגלה לי חומר חדש כך שמי שלא בקיע בפרטים מוזמן לגלול חודש וחצי לאחור בכל אחד משלושת דפי הפייסבוק שלי או בקבוצת הפייסבוק "זעקת השכמה", או לקרוא את המאמר "ציונות שבתאית, ציונות דתית, סחר בילדים, ואיך כל זה משתרש לנו אל תוך החיים" אשר מפורסם אצלי פה באתר.
.
החפירה ברצח ספציפית הביאה אותי להיכנס אל עובי הקורה של פרשת משפחת אמבש. חבורה ברסלבית מקפצת ומזמרת עם אבא אחד, שישה אימהות, ו 17 ילדים.
.
יום אחד הממסד החליט שהחבורה היא כת שנשלטת באיומים ואלימות, המדינה נכנסה בהם בכל הכוח, שפטה את האב ל 26 שנות מאסר, פיזרה את הילדים במכלאות הרווחה, כלאה את כל האימהות פרט לאחת לשנה שלמה עד אשר הוכחה חפותם בבית המשפט.
.
מרגע שחרורן של הנשים הן מורחקות מהילדים, עד כדי שהרווחה עשתה כל שביכולתה להרחיק את אמה של אודל שולמית ז"ל גם בעת השנה בה היא הייתה מאושפזת עקב הפגיעה.
.
לפני כחודש וחצי נפטרה אודל שולמית אמבש ז"ל לאחר שנה של אשפוזים וניתוחים, כולל ניתוח מוח מסובך והיא רק בת 15.5.
.
אודל שולמית ז"ל שהייתה בחסות הרווחה ב 7 השנים האחרונות לחייה, ברחה מפנימיית הרווחה בה היא הייתה, נעלמה לשלושה ימים ולאחר שלושה ימים נמצאה בישוב תקוע אשר מעבר לקו הירוק, 200 קילומטר מהמכלאה ממנה ברחה.
.
אודל שולמית ז"ל נמצאה בהכרה מעורפלת, כל גופה מלא בסימני כוויות של סיגריות, כל גופה סימנים של מכות, כולל מכה אחת חזקה על העורף, כנראה המכה שנועדה לחסל אותה, וסימני אונס רב משתתפים.
.
אודל נמצאה כשאין ביכולתה לדבר, קושי שהלך איתה עד יום מותה.
.
לאחר שאודל שולמית ז"ל אושפזה הסתירה הרווחה מאימה את עצם העובדה שילדתה נפגעה ואושפזה, רק כעבור שבועיים נודע לאם על המקרה דרך אחת מאחיותיה של אודל שולמית ז"ל.
.
ברגע שנודע לאם שילדתה נפגעה קשה ואושפזה {בת 14.5 באותה העת} היא מיהרה למשטרת ירושלים והגישה תלונה, התלונה נסגרה תוך מספר שעות. לטענת המשטרה הרווחה מסרה שאין סימנים למעשה פלילי.
.
טיוח הרצח בידי הרווחה הכניס אותי לסחרור, אני עוסק די הרבה זמן בפשעי רווחה, בחטיפות והתעללות בילדים מבתים עניים אבל הרצח וטיוח הרצח של אודל שולמית ז"ל חרג מכל הגבולות המוכרים לי, גבולות שגם ככה כבר מזמן עברו את הגבול הצועק של התחום השחור.
.....

בחודש וחצי מאז שאני עמוק בפרשה פיתחתי לי ציר של מידע, מספר מקורות שקשורים לפרשה, מקורות ששייכים לשני הצדדים, גם מאלו הצועקים שמשפחת אמבש היו כת אכזרית וגם לאלו הזועקים שזו עלילת דם ממסדית.
.
האמת שזה לא ממש משנה לי האם דניאל אמבש, אבי המשפחה, אכן סדיסט אכזרי כמו שנטען ע"י הממסד ועל ידי חלק מהמקורות שלי או שמא איש תמים טוב לב ושמח שרצה להפיץ שמחה וגאולה לעולם כפי שנטען ע"י הצד השני של המקורות שלי, והרי על דניאל אמבש לבדו, לא הייתי עוסק כלל בפרשה.
.
אותי מעניינים הילדים, אותי מעניין הפשעים הממסדיים שנעשו נגד אותם 17 ילדים, אותי מעניינת אודל שולמית אמבש ז"ל שנשחטה, אושפזה ומתה ואין איש אשר אכפת לו. אותי מעניינים פשעי ממסד ולא פשעי האינדיבידואל.
.....

לפני כשבוע פנו אלי נשות אמבש, ארבע מנשותיו של דניאל, הארבע שנלחמות על חפותו, ואמרו לי שביום חמישי הקרוב {האחרון} מתקיימת הרצאה בירושלים של בחורה בשם שמחה, שמחה היא האישה מספר 5.
.
שמחה היא העדה הראשית נגד דניאל אמבש, עדותה היא העדות העיקרית שהכניסה את דניאל אל הכלא ל 26 שנים.
.
שמחה היא היחידה שלא ישבה בכלא מבין שאר הנשים פרט למעצר בתחילת הדרך, היא לא הועמדה לדין כשאר הנשים שזוכו. והיא היחידה שזכתה לקבל את בתה בחזרה.
.
כמובן שמסרתי לנשות אמבש שבהחלט מעניינת אותי ההרצאה ואשמח לקבל חומר מקדים בכדי להבין את האישה לפני שאני הולך לבחון את אישיותה מקרוב.
.....

הדבר הראשון שקיבלתי הוא מכתב בכתב יד של אחת מילדות אמבש, ילדה שכבר הפכה לאישה. האישה מספרת במכתב שהיא נשואה ואם לשני ילדים. במכתב היא פונה לאישה בשם ג'סיקה בטענה שבניגוד לעובדות הסוציאליות ג'סיקה היא היחידה שמוכנה לשמוע אותה באמת,
.
עוד היא מתלוננת שהרווחה לוקחת רק את הצד של שמחה בסיפור.
.
כמו כן היא מתלוננת שהעובדות הסוציאליות ופקידת הסעד אמרו לה ולאחיה מפורשות ובצורה קרה שמה שמעניין אותן לדעת זה רק האם שמחה אכן נפגעה, תוך התעלמות מהפגיעות ששמחה עצמה פגעה בהם, בילדים.
.
בשלב הזה היא החלה לספר כמה סיפורים שצמררו לי את הנשמה מבפנים.
.
היא התחילה בזה שמהרגע ששמחה הצטרפה למשפחה היא התאכזרה לילדים מתוך קנאה על שהם אוהבים את הנשים האחרות יותר.
.
היא מספרת שכאשר הייתה בת 10.5 לקחה שמחה אותה ועוד ארבע מאחיותיה למקלחת בזמן שלא היה אף אחד בבית, קלחה אותן, ושפשה את איבר מינן באכזריות. וזו רק אחת מהדוגמאות.
.....

לאחר מכן נשלחו אלי חומרים מחקירתה של שמחה במשטרה, חומרים ממקור אחר {זוכרים שיש לי מספר מקורות}. החומרים מהחקירה הגיעו ע"פ סדר החקירות מה שמלמד על השלבים בהם הצליחה המשטרה להפוך את שמחה לעדת מדינה ראשית.
.
"את לא ראויה להיות אימא" אומרים לה החוקרים בחקירה השנייה, " את לא ראויה לנשום אוויר בעולם החופשי, את ראויה להיכנס לבית מעצר, לשבת מאסר ארוך ולשלם על כל המעשים שלך."
.
בהמשך תמלילי החקירות רואים איך החוקרים לוחצים אותה וגורמים לה בשלבים להתהפך ולהתחיל לשתף איתם פעולה, כשהבונוס המובטח לה הוא קבלת בתה בחזרה.
.....

לאחר מכן חזרתי לנשות אמבש שסיפרו לי תוך שהן מגבות את דבריהן במסמכים שאותה שמחה לוותה מילדי משפחת אמבש רכב GMC שהיה ברשות המשפחה, כביכול לשלושה ימים, ושהרכב לא חזר עד עצם היום הזה.
.
הרכב הועלם מעל פני האדמה ואין איש אשר יודע איפה הוא.
.
כמו כן סיפרו לי נשות אמבש ששמחה ובן זוג שהכירה זייפו את חתימתו של דניאל אמבש על פנקסי צ'קים וגנבו מחשבון הבנק של המשפחה רבע מיליון ₪.
.
כמובן שבדקתי את אמיתות הסיפורים גם עם הצד השני, חלק מהאופציות שלי לאשר מידע הן שניים מילדי המשפחה אתם אני בקשר פייסבוקי דליל,
.
חוסר האמונה הברור שקיים בהם כלפי בני אדם לאחר מה שהעביר אותם הממסד בשבע שנים האחרונות לא מאפשר לי להתקרב אליהם יותר מזה.
.....

כשהגיע יום חמישי צחצחתי חרבות ואת עצמי, ריכזתי את המידע בראש, הכנתי את ארסנל הנשקים ותפסתי אוטובוס מביתי לעיר ירושלים.
.
יצאתי מהבית בשעה 16 ודי קיוויתי להגיע לירושלים מוקדם בכדי ללכת לבקר מספר חברים בשוק מחנה יהודה אבל הפקקים שבדרך גרמו לי להגיע לירושלים רק בשעה 19.30 כאשר ההרצאה אמורה להתחיל ב 20.
.
כמובן שמיהרתי להגיע אל בית אליאנס שבחניית השוק מאחר ואני תמיד אוהב להגיע מוקדם בכדי להריח את האווירה.
.
כשהגעתי אל המקום שמחה עדיין לא הייתה שם. היו שם בחור ובחורה ששמם שמור במערכת שע"פ הבנתי הם ממארגני הערב. אני הייתי בין הראשונים להגיע ולאט לאט התחילו להגיע אנשים נוספים, בסופו של דבר היו שם כעשרים איש.
.
בשלב מסוים ראיתי את עורך דין יוסי נקר מגיע עם עוד אישה אשר את זהותה לא הכרתי.
.
גילוי נאות:
עורך דין נקר ואני חברי פייסבוק כבר מספר שנים, אנחנו מכירים וירטואלית כאשר נפגשנו במציאות פעמיים בלבד לפני אותה פגישה בירושלים ולעולם לא לבדנו, סך המילים שהחלפנו בינינו עד אותו רגע עמד על כ 12 בערך.
.
כך שכאשר הגיע האדון נקר שהוא עורך דינם של נשות אמבש העדפתי להראות כאילו אני לא מכיר אותו בכדי שלא יטעו לחשוב שמא אנחנו ביחד, כי אנחנו לא.
.
עורך דין נקר הוא נציג נשות אמבש ואני נציג חקר האמת מטעם חקר פרשת הרצח של אודל שולמית אמבש ז"ל, כל אחד ומניעיו.
.
עורך דין נקר נמצא שם ומקבל תשלום עבור זה בעוד שאני שילמתי מכיסי את עלויות הנסיעה מביתי לירושלים, את 30 השקלים עלות ההשתתפות בהרצאה,
.
וכמובן את 7 השעות שנסעתי הלוך חזור מביתי לירושלים ובחזרה. הגמול היחידי שלי היא האמת, אני רק נר לרגליה.
.....

לפני ששמחה הגיעה תפסתי לי כיסא בפינת המעגל של הקהל, מה שהתברר בהמשך כמקום אסטרטגי ראשון במעלה. הבחורה שהייתה שם מההתחלה, ממארגנות האירוע התיישבה לה בכיסא לידי מה שאפשר לי להבין את כל אשר אני הולך לתאר עכשיו.
.
שמחה נכנסה, לבושה בצניעות, על הפנים שלה מונחת מסכה של תום וביישנות, מבט מעמיק באישה מגלה שמולי עומדת אחת לא פריירית, אחת שעברה דבר או שניים ב 38 שנות חייה, ואני מדבר על הרבה מעבר לאותם 8 שנים בהם שהתה כבת משפחת אמבש {כת או לא}.
.
שמחה התחילה את סיפורה תוך שהיא מנסה למכור לנו את האידיליה והקסם אליהם היא נחשפה בשמונת חודשי הפיתוי שהיא עברה לדבריה בכדי ליפול בשבי הכת.
.
היא סיפרה על בית שפתוח בפני כל אדם, מה שנוגד את המושג כת סגורה ומבודדת, בית בו 17 ילדים בכל הגילאים נמצאים כל היום ביחד, שרים, רוקדים, שמחים.
.
בשלב הזה הקהל עוד השתומם בפניה על שהיא מתארת אידיליה מושלמת, מה שגרם לה לטעון שהייתה אלימות מתחת לפני השטח, אלימות שהוסתרה ממנה.
.
בשלב הזה קפץ לי הפיוז והייתי חייב להתערב, כמובן שהצגתי את עצמי כבלוגר שחוקר את פרשת משפחת אמבש והסברתי לשמחה במילים פשוטות שהיא שקרנית, ושלא יתכן שבמשך שמונה חודשים ילדים עוברים עינויים נוראיים בחושך ומתנהגים מולה, באור כאחרון המאושרים.
.
"את זה את יכולה לספר למי שאין ילדים" אמרתי לה.
.
כשהיא התחילה לדבר על עינויים שעברו על הילדים, בעיקר מידי האבא, הטחתי בפניה על כך שיש בידי מכתב של אחת הבנות, מכתב בו היא נאשמת על כך שהתאכזרה אליהן,
.
כמו כן ציינתי בפניה שיש בידי חומרים מתוך החקירות שלה במשטרה, כולל סרטוני וידאו.
.
כמובן ששאר האנשים בקהל ניסו להאשים אותי שבאתי בכדי לשמש כקהל עויין מה שגרם לי להסביר להם לאט בכדי שיבינו מהר שאני בלוגר חוקר אמת ושזו האמת.
.....

כשאדם מספר סיפור לקהל ותוך כדי הסיפור נשאלות שאלות שגורמות לו לסטות מהקו הראשי של הסיפור, ברוב המקרים כשהוא חוזר לסיפור הוא חוזר לנקודה הקרובה למקום בו הוא עצר וממשיך משם, לא במקרה של סיפורה של שמחה.
.
כששמחה סטתה מהנושא היא מיד דאגה לשאת את מבטה ישירות אל תוך עיניה של הבחורה שישבה לידי, תוך שאותה בחורה דואגת להחזיר את סיפורה של שמחה לאותה נקודה מדויקת בה היא נעצרה, כאילו מקריאים פה תסריט ולא מספרים סיפור.
.
ישר נזכרתי בסיפורו של ישראל אמבש שסיפר איך נציגי הממסד היו מכינים אותו לבית המשפט לפני שהוא היה מגיע להעיד נגד אביו, איך הם היו נותנים לו לדקלם טקסטים שלמים שנכתבו על ידם בעל פה, כאילו היו מילותיו שלו, כולל עבודה על שפת גוף והבעות פנים. בית ספר למשחק.
.
תוך כדי המשך הסיפור של שמחה זרקתי לה באוויר על רכב ה GMC שהיא העלימה מהילדים ועל רבע מיליון השקלים שהיא גנבה תוך זיוף חתימתו של דניאל אמבש, דברים מהם היא התעלמה עם מבט תמים.
.
כשזרקתי לה שהיא היחידה מבין כל הנשים שלא ישבה בכלא היא התעלמה מהדברים, וכשהטחתי בה שהיא היחידה שקיבלה את ילדתה בחזרה, היא אמרה שהיא היחידה שאכפת לה מילדתה ושאר הנשים הן חסרות לב ורגש.
.
בשלב הזה הגעתי עם עצמי להבנה שאין לי סיכוי לעקור מפניה של שמחה את המסכה מול הקהל והודעתי לה שאני מבטיח שהחל מאותו רגע אסתום את פי ושהיא ואני ננהל שיחה בסוף הערב.
.
חשוב לציין שמאותו הרגע שמחה הקפידה לספר את הסיפור תוך שהיא נועצת בי מבט ישיר אל תוך העיניים, מבט חזק ועוצמתי, תוך שידיה ממשיכות לדגמן עצבנות לשאר הקהל, פה היא התחילה לחשוף את האני האמיתי שלה בפני, פה היא התחילה ליפול את תוך המלכודת שלי.
.
כשנגמר הערב והתחילו אנשים לעזוב, בעיקר עורך דין נקר, התחילה מיני סערה במקום, אחד הנוכחים זיהה את עורך דין נקר כעורך דין של נשות אמבש.
.
כששאלו אותי לגביו אמרתי שאני חבר פייסבוק שלו אך איני מכיר את פרצופו, כמובן שזה היה שקר קטן לבן מאחר ואני מכיר את פרצופו של עורך דין נקר אבל לא ממש מכיר אותו באופן אישי.
.
כמובן שהבהרתי לכל הנוכחים שאין ביני לבין עורך דין נקר שום קשר ושכל אחד הגיע למקום מסיבותיו שלו. זו האמת כך שבסך הכללי לא שיקרתי , מאחר ואני לא מאמין בשקר, לא מאמין שהמטרה מקדשת את השקרים שבדרך.
.....

כשהלכו כולם נשארתי לבדי עם שמחה חברת ילדות של שמחה ושני המארגנים, בדיוק הטיימינג לו חיכיתי, זמן עקירת המסכות חייכתי אל עצמי.
.
תוך כדי שיח עם הבחורה המארגנת הטחתי בשמחה על הרכב שהיא גנבה, וראו איזה פלא, אותה מסכה של בחורה תמימה ומבוישת נעלמה מפניה בשנייה אחת תוך שהיא מתנפלת עלי ומטיחה בי:

"מגיע להם שלקחתי להם את הרכב"
.
"למי מגיע?" שאלתי אותה בשלווה, "לילדים? הרי מהם גנבת את הרכב".
.
"ומה עם רבע מיליון ₪ שגנבת עם החבר שלך תוך זיוף החתימה של דניאל?", שאלתי בקור רוח.
.
"שיגידו תודה שגנבתי מהם רק רבע מיליון", עונה לי המפלצת בזעם, "הייתי צריכה לגנוב הרבה יותר", היא חתמה את דבריה.
.....

תרגילים, תרגילים, תרגילים, כשהנודניק שבי בפעולה הוא עוקר כל מסכה קיימת וחושף את הפרצוף האמיתי של הנוכל שלובש אותה,
.
איך אני אוהב את העבודה שלי, הסיפוק שממלא אותך ברגע שגרמת למסכה ליפול, אין סכום בעולם שישווה לו, זה השכר האמיתי שלי.
.
רגע התגלות האמת הוא רגע של קסם שאין שום מילה או משפט שיכולים להביע ולו במעט את הסיפוק הנפשי שממלא אותי באותה שנייה נתונה, אני חי בעבור אותם רגעי קסם.
.....

יצאתי משוק מחנה יהודה בשעה 12 בלילה, הגעתי הביתה בשעה 3.30 לפנות בוקר, חזרתי במונית שירות לת"א, רכבת לילה לעיר מגוריי, וחצי שעה של הליכה מתחנת הרכבת עד לביתי.
.
מסע ארוך שחלף לי בקלילות תוך כדי ריקושטים מרגשים של סיפוק נפשי מערב מרתק, קרב מוחות מול יריב ראוי שבסופו של יום נכשל ונפל במלכודת.
.
עוד ניצחון לאמת, עוד צעד שלי אל תוך חקירת פרשת משפחת אמבש, עוד צעד לקראת הניסיונות להבין, מי רצח או אודל שולמית אמבש, ומי דואג לטייח את חקירת הרצח,
.
כי הרי זה הדרייב שגורם לי לצלול לעומק הפרשה.
.....

חשוב לציין, לאלו שלא מכירים ועוקבים,
.
מאז שהתחלתי לחפור בפרשת הרצח של אודל שולמית ז"ל עברתי ניסיון לתפירת תיק ממסדי, כשהניסיון נכשל החלו אנשים שמשתפים פוסטים שלי לקבל איומים, מדובר על כאלו שקשורים באופן זה או אחר למוסדות הממסד.
.
שניים מהם סגרו את הפרופיל הפייסבוקי ונעלמו מהרשת, ועוד אחד שרק השבוע הודיע לי שגורמי ממסד הודיעו לו מפורשות כי כדאי לו להפסיק לשתף פוסטים שלי אם חשובה לו הקריירה של הבן שלו, הבן שלו קצין בצבא קבע.
.
המעשים שנעשים והאיומים של הממסד רק מוכיחים שהחקירה שלי הולכת בדיוק למקומות הנכונים, מה שגורם לי לסיפוק גדול. אני יודע שמטרת הממסד היא לגרום לי לפחד, לא רוצה.
.
נמאס לפחד, נמאס לשתוק, נמאס להסתובב בעולם כמו ברווז במטווח ממסדי, ממסד שעושה בברווזיו ככל העולה על רוחו, כולל פשעים חמורים ביותר.
.
די לשתיקת הכבשים, די לשתיקת הברווזים,
די למטווח הממסדי!!!!!
.....


כל הסיפור מסופר בזמן אמת ב "זעקת השכמה בפייסבוק", קבוצה שעוסקת בחשיפת השחור ששולט על עולמנו. מוזמנים להצטרף, מעניין אצלנו.
.
ברוכים הבאים ל Isra-Hell
Hell Hell Isra-Hell
.
Power To The People‏‏

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי