טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
עד מתי יטויחו הזוועות שנעשות בילדי האומנה?? אונס אוראלי של ילדי האומנה ע"י אח האומנה בבית האומנה, והמדינה מטייחת- מאת עורך דין יוסי נקר
פורסם: 18:40 (23/09/18) Shabtay Av
פורסם בדף הפייסבוק של עורך דין יוסי נקר בתאריך ה- 23.09.18 בשעה 13:00 בערך.
.
יוסי נקר

כבר חשבתי שראיתי הכל, ששום דבר לא יכול עוד להדהים אותי. מסתבר שהמצב עוד הרבה יותר חמור ממה שאני מתאר לעצמי.

מאז יום ראשון מלפני שבוע היטלטלו חייה של אשה אחת, מוכשרת ביותר שחמישה מילדיה הוצאו ממנה בעוול גדול מאד.

שניים מילדיה הקטנים, כיום בני חמש ושבע, שנמצאו ארבע וחצי שנים באומנה בצפון הארץ, סיפרו לה ביום ראשון לפני שבוע כי מזה תקופה ארוכה הם אמצעי למימוש מאווייו המיניים של "אח" האומנה, נער בגיל 17 אשר נוהג לדחוף את איבר המין שלו לתוך פיהם של הקטינים ואף לשלם להם עבור "המעשה".

שני הקטינים, קטני קטינים, סיפרו אודות הדברים שנעשו בהם ל"אם" האומנה אבל זו נפנפנה אותם בכך שהם "מדברים על דברים לא חינוכיים" (ציטוט מהאם).

האם בחושיה מיד ביקשה שהעובדת מרכז הקשר, העו"סית, תקשיב לדברים והיא אכן הקשיבה. העו"סית, לפי שמה ערביה (אתייחס לכך בהמשך), אמרה לאם "אל תעשי כלום, תסמכי עלי, אני אדאג לטפל בדברים."

למחרת היום סיפרה לי האם אודות הדברים ואני מסרתי הודעה דחופה על הדברים לשופטת הנוער וביקשתי כי הודעתי תהיה חסויה על מנת לא לפגוע בחקירה ולא לשבש את החקירה. הודעתי לבית המשפט הינה מיום שני 17.9.18.

העו"סית של מרכז הקשר לא שתקה וגרמה למערכת, לעו"ס העירוני להגיש תלונה למשטרה ביום 17.9.08. שיהיה ברור עובדת סוציאלית יהודיה היתה מחליקה את הדברים. למזלה של לקוחתי העו"ס במרכז הקשר במקרה הזה היתה ערביה.

לצערנו כבר ביום שני 17.9.18 למרות הגשת התלונה למשטרה דאג מי מעובדי הרווחה בהנחיית הבכירה ביותר לשלוח רמז למשפחת האומנה אודות חקירה ממשמשת ובאה (יש לנו ראיה לכך).

יום שלישי, ערב יום הכיפורים לא עשתה המשטרה דבר, אז מה אם דחפו איבר מין לפה של שני קטינים. גם ביום הכיפורים לא עשו דבר. ולדעתי פגיעה מינית מוכחת דוחה את קדושת יום הכיפורים.

ציפינו שתהיה חקירת ילדים על ידי חוקרת הילדים ביום חמישי, 20.9.18, כאשר הילדים במוסדות החינוך, אך למרות לחצים לא היתה חקירה כזאת. למשטרה ולחוקרי הילדים של משרד הרווחה היה זמן והילדים המשיכו לשהות בבית משפחת האומנה לצד "האח" הפוגע ואם האומנה "המנפנפת.

והרווחה גם היא התמהמה. לו ילד היה מתבטא בפני מורה כי הוא נפגע בבית מערכת הרווחה לא היתה מחכה שעה, ויש לי דוגמאות (אפילו על סטירה איזוטרית שנתנה אמא לבתה) ומוציאה ילד מהבית. לא כך קורה שמדובר בילדים שנפגעים באומנה. פתאום למערכת יש זמן. פתאום צריך לבדוק את הדברים לעומק. פתאום נעלמה האמונה בדברי הילד.

רק ביום שישי 21.9.18 נערכה חקירה של הילדים ע"י חוקרת הילדים והרווחה החליטה להוציא את הילדים מידית למרכז חירום במקום להשיב את הילדים לאם שרק לידה היו הילדים מספיק בטוחים לספר את הדברים שעוברים עליהם.

ומי הביא את הילדים למרכז החירום ביום שישי האחרון לאחר חקירת חוקרת הילדים?
הורי האומנה עצמם.

באופן מתבקש המשטרה היתה צריכה לעצור לחקירה מידית את הנער הפוגע בן ה- 17 ואת אימו. אבל אל תדאגו זה לא קרה. עד לרגע זה גם לא חקרו את האם. כולם גוררים רגליים. במרכז הקשר כבר ידאגו לעוות את גרסת הילדים.

חייב לציין קודם כי רק ביום 20.9.18 בשעות אחר הצהרים טרח בית המשפט לנוער לענות להודעתי מיום 17.9.18 כאשר מתוכן הדברים הסתמן כי בית המשפט לנוער מכין את הקרקע לקראת האשמת הרווחה "איך לא עדכנתם אותי", כאילו "אני לא אחראית הרי לא ידעתי ולאר יודעתי". יצוין כי עד ליום 21.9.18 לא טרחה הרווחה לעדכן את בית המשפט לנוער אודות התפתחות הדברים ולו במילה אחת.

כל פניותיי לבית המשפט להעביר את הילדים לאם עלו בתוהו. מי ירצה להודות בטעות שלו. אין לי ספק כי ההחלטה לא להעביר את הילדים לאם בשלב זה נובעת מהרצון לגרום לכך שהקטינים יחזרו בהם מהדברים שמסרו. כולם יודעים שהשמת ילדים במשפחת אומנה פוגענית היא רעידת אדמה שאנשים ישלמו על כך.

ולמה ישלמו כי התנהגויות מיניות תמוהות היו לילדים בשנים האחרונות ואף אחד, לא האפוטרופוס לדין, לא מנחת האומנה, לא מורי בית הספר והגן לא טרח לחשוב למה. לא שאלו מהיכן יש לילדים כסף. מה כן חשבו, ואף כתבו על כך, שאולי האמא מסיתה את הילדים. ואיך מסיתה את הילדים שהרי כל הפגישות מפוקחות.

בדרך כלל כאשר ילדים מוסרים למורה או יועצת אשמה של ההורים בדבר פגיעה מאמינה מערכת הרווחה מיד, כאן החליטה הרווחה להשתהות. הרווחה עוסקת אך ורק בהגנה על עצמה. אין לי ספק שזה גם המגמה של האפוטרופוס לדין (משל "אנחנו לא אחראים, ידינו לא שפכו את הדם הזה") וגם של בית המשפט שחוזר ואומר לי תמיד "אל תאשים את העובדים הסוציאליים. אני אחראית". היום הגיע הזמן לפרוע את שטר האחריות בשליחת ילדים רכים להיפגע מינית לכל החיים.

סליחה על הבוטות אבל היא מתבקשת (אולי פייסבוק יורידו לי את הפוסט הזה בגלל הבוטות). אבל דחיפת זין לתוך פה של שני ילדים רכים היא הרבה יותר חמורה מאולי הזנחה רגעית שהיתה במשפחה עקב משבר רגעי ואלימות האב במשפחה.

התופעה של פגיעה מינית בתוך המשפחה היא תפעה לא פשוטה. קשה לי לאמר אם היא נרחבת או לו אבל הנטייה לפגוע בילדי אומנה על ידי בני משפחת האומנה היא נטייה גדולה מאד שכן הפוגע לא חש שהוא פוגע בבן משפחתו.

אני סניגור בנשמה. אני מסוגל לראות את הדברים מההיבט של "אח" האומנה הקטין הפוגע, אני מסוגל לראות את הצורך שלו בשיקום, אני מסוגל להיות חומל אני נגד מיצוי הדין ואני בעד הרוח של חוק הנוער שפיטה ענישה ודרכי טיפול המעדיפה את השיקום על פני ענישה ומאסר. אין סליחה ואין כפרה לאם האומנה. באירוניה אציין שאם האומנה חשבה לעצמה שהיא נותנת בית בטוח לילדים לעומת האם הביולוגית, היא בטח התנשאה עליה לא פעם ולא פעמיים. בסופו של דבר התברר שהבית שלה רקוב יותר.

בטרם סיום על ריקבון משפחות האומנה. כולכם מכירים את מאבקיי לכך שילד יגדל באומנה ברוח אמונת משפחתו היהודית או המוסלמית או הנוצרית. לא יעלה על הדעת שאומנה תעביר ילדים על דתם. גם לא יעלה על הדעת שמשפחות אומנה דתיות "ידחפו" את האמונה והמראה הדתי גם לילדי האומנה שהוריהם אינם כאלה ובמקרה הזה זה קרה.

ועוד בטרם סיום. כן הצליחו להפתיע אותי, כן הצליחו להדהים אותי אודות אפסותה של המערכת הרווחה בישראל שמבחינתי במילים "מערכת רווחה" אני כולל את כל המערכת, כולל בתי המשפט, כולל המשטרה וכל עוזריהם.

בטרם סיום סופי. הם חושבים שהם דואגים לשלום הילד ובדרך הם מוכנים לרמוס הורים ומשפחות ובעיקר קטינים חסרי ישע עם זין בפה (ושוב סליחה על הבוטות אבל מספיק זה מספיק).

עורך דין יוסי נקר
.....

ואני שואל, עד מתי תימשך ההתעללות בילדים חסרי ישע ובהוריהם??

עד מתי???

די לסחר בילדים, די לטיוח פשעים, מי שחט את אודל אמבש ???
.
זעקת השכמה, זעקת הדממה, שתיקת הכבשים.
ורק הלב מת מבפנים.
.
ברוכים הבאים ל Isra-Hell
Hell Hell Isra-Hell
.
Power To The People‏‏

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
הגיגיי
פרופיל אישי