טריפ של אמת - Power To The People‏‏
  www.shabtay-av.co.il
זעקת השכמה Shabtay Av
יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
    חינוך ביתי  |  כתות וכישוף  |  סוכני כאוס  |  פרוייקט חמיש  |  פשעי ממסד  |  בריאות וחיסונים  |  מאמרים  |  NWO  |  קנביס רפואי  |  מוזיקה  
על הקשר בין בני ברית ואחוות סוד נוספות לבונים החופשיים
פורסם: 07:32 (03/02/19) Shabtay Av
פורסם בדף הפייסבוק של מורשת בית ישראל אתיופיה
21 בפברואר 2017
.....

מסדר בני ברית, מסדר אחווה, מסדר בני משה, ועוד מסדרים שונים, איך זה קשור לבונים החופשיים???
.
הערה:
ננסה בפוסט אחד לקשור את כול האגודות הסודיות, או את העיקריות שבהם לבונים החופשיים.
.
נעבור ברפרוף על אגודת האחים הנאמנים ונראה שכל חבריה הצטרפו לבני ברית, נעבור לבני משה וגם שם נוכיח בסוף שכול חבריה הצטרפו לבני ברית, וגם שאחווה קשורה קשר הדוק לבני ברית וכול חבריה היו חברים בבני ברית כמו שכותב יצחק אלפי, שהיה חבר בבני ברית בעצמו.
.
לאחר מכן נוכיח לכם שבני ברית זה הבונים החופשיים וכול אחד מהאגודות האלה הכילו בונים חופשיים. המאמר קצת ארוך תקראו בסבלנות, תעברו על כול הפרטים, אם לא זורם לכם לקריאה תיקחו נשימה ותקראו עד הסוף.
.
רק בסוף הקריאה תעברו על הקישורים ותבדקו גם בדרכים נוספות. אם יש לכם שאלות אחרי קריאת הפוסט אתם מוזמנים לשאול אותנו או לשאול במקומות אחרים, ותזכרו,
.
מי שלא שואל לא לומד!!!
.....

בקצרה על האגודות החשאיות בכלליות:
האגודות החשאיות הם התארגנויות של חברים אשר כרתו בניהם ובין ישויות רוחניות ברית, או הסכם. ההסכם או הברית הם חשאיים והם מתגלים בהדרגה לאנשים שקודשו, שעברו חניכה לאותם אגודות סתר.
.
לא כול החברים באחוות הסודיות יודעים הכול מהתחלה, יש מידור, וכול אחד יודע את הדברים לדרגתו היחסית. הם מבצעים טקסטים מיסטיים\קבליים ביערות ובמערות בזמנים שמקודשים להם. והם נשבעים לא לגלות את סודות האחווה\המסדר לאיש זר, לאיש שאינו שייך לקבוצה שלהם.
.....

נתחיל עם המסדר שניקרא "האחים הנאמנים", כפי שכתוב בויקפדיה בערך "האחים הנאמנים":

"האחים נאמנים" הייתה אגודת סתרים ישראלית ברוח ערכי תורה ועבודה המושפעת מהבונים החופשיים, שפעלה בתל אביב ובירושלים משנת 1922 ועד לשנות ה-80, אז התאחדה עם תנועת "בני ברית"."

מידע נוסף כולל הקשרים שלה לבונים החופשים ולבני ברית אפשר למצוא בקישור הבא, תזכרו רק את הקשרים אל תאמינו לכול השאר:

https://no666.wordpress.com/2007/02/01/%D7%94%D7%A 4%D7%A8%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%99%D 7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%90%D7%97%D7%99%D7%9D-%D 7%94%D7%A0%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9D/?fbclid=Iw AR0L-81QAiBk2e_6YBuuSwWUKf3osGXakpHwVoaDqisrEM0OMfu CJp7MzSs

מה שחשוב הוא שתזכרו שכול חברי האגודה עברו להיות חברים במסדר בני ברית, לכול השאר אל תאמינו לפני שאתם בודקים! , נמשיך.....
.....

מסדר "בני משה":
.
מסדר בני משה הוקם על ידי אחד העם, ויהושוע ברזילי.
.
יהושוע ברזילי היה חבר במסדר "בני ברית" כפי שכותב יצחק אלפסי ,מי שהיה חבר במסדר בני ברית, בספרו:"ירושלים: תולדות ירושלים בשנים תרמ״ח־תשמ״ח (1988־1888) בראי לשכת ״ירושלים״ של בני ברית" בעמוד 142 הוא כותב:

"לדרישת דר' יוסף חזנוביץ מאשרת הלשכה, ביום ה' באדר, חברים נוספים לוועד בית הספרים שאינם מאחי לשכת ירושלים (ובאמת שנים מהם היו בלשכת שערי ציון) והם: לוונטין (זלמן דוד ליבונטין) אייזנשטאדט (יהושוע אייזנשטאט ברזילי) וסוחוואלסקי (הוא יחזקאל דנין).".
.
מכאן עולה שיהושוע ברזילי היה חבר במסדר בני ברית, והוא אחד המקימים של בני משה, ובביתו של יחזקאל דנין שגם מוזכר כחבר בבני ברית, הקימו את הסניף הראשון של "בני משה" בארץ ישראל כפי שכתוב בויקפדיה.
.
אלו פרטים שקושרים את אנשי המפתח במסדר בני משה לבני ברית למי שלא הבין.
.
לפני שנמשיך , רצינו להביא לכם ציטוט אודות האגודה שמרמזים על דמיונה לבונים החופשיים. הציטוט הבא לקוח מהספר לקסיקון ציוני, 1981 מאת אפרים תלמי עמוד 58 בערך "בני משה":

"בדרכי ארגונה ופעולתה, בבחירת חבריה ובקבלתם דמה המסדר ״בני משה״ למסדרם של ״הבונים החופשיים״.
.
פורפיסור יוסף שולמן בספרו "אם תעירו ואם תעוררו" כותב על המסדר בעמוד 183 כך:

"׳בני משה׳ אורגנה באגודת סתרים לפי מתכונת ׳הבונים החופשיים׳. חברים נתקבלו בטקס מיוחד שנקרא ״קידושין״, שבו נשבעו אמונים לאגודה והתחייבו לשמור את סודותיה".
.
ציטוט נוסף מהספר "קיצור תולדות ישראל בעת החדשה: מראשית האמנסיפאציה עד מלחמת העולם הראשונה, חלק 2" עמוד 66:

"האגודה החשאית ״בני משה״, אשר נתארגנה כמתכונת מסדר "בני ברית״ ואגודות ״הבונים החפשיים״, עם טקסים, ברירה קפדנית של החברים והכנסתם בברית האחווה ע״י השבעה חגיגית וכיו״ב מן הסממנים המיוחדים לאגודות מסוג זה."
.
נסיים באמירה של אחד החברים בארגון "בני משה", אליהו זאב לוין אפשטיין, על חברותו במסדר "בני משה" אפשר ללמוד מהאנציקלופדיה לחלוצי הישוב ובוניו של דוד תדהר, שכותב עליו בערך על שמו:

"לוין-אפשטיין אחד הראשונים שנצטרף ל"בני משה"".
.
לוין אפשטיין, כותב בספרו זיכרונותיו בהוצאת האחים לוין־אפשטין ושותפם, 1932 בעמוד 315:

""כל חברי "בני משה" שנמצאו בארץ. נכנסו כחברים ללשכת "בני ברית" שביפו".
.
ומכאן נסכם שגם כול חברי "בני משה" נכנסו למסדר הסודי "בני ברית" כפי שמוסר לנו חבר המסדר לוין אפשטיין, , ומכאן נמשיך למסדר הבא.....
.....

"אגודת אחווה":
.
את אגודת אחווה יסד הרב ישעיהו רפאלוביץ, אגודה זאת קשורה לרב קוק להזכירכם.
.
רק נעיר שחברי אגודה זאת עם עוד חברים ממסדרים חשאיים הם שהיו שותפים למינויו, ולפי ויקפדיה היה הרב קוק חבר באגודה זאת בעצמו (נפרט בפוסט אחר יותר על הקשר של הרב קוק לאגודות הסתר).
.
בעיתון מעריב שפורסם בתאריך 28.02.1962 בכתבה שכותרת "הספרייה 'שערי ציון'" - ישיעהו רפאלוביץ נמנה עם חברי מסדר בני ברית (כתבה מצורפת).
.
חוץ ממנו, גם כל חברי אגודת אחוה היו חברים במסדר "בני ברית" כפי שכותב מי שהיה חבר בבני ברית, הסופר יצחק אלפסי בספרו: ירושלים: תולדות ירושלים בשנים תרמ״ח־תשמ״ח (1988־1888) בראי לשכת ״ירושלים״ של בני ברית, יצחק אלפסי - עמוד 89:

"אחווה - הארגון נוסד בשנת תרנ"ה (1895) ומייסדיו היו ישעיהו רפאלוביץ, גבריאל גבריאלוביץ, משה אליהו זקס, יצחק נחום לוי, חיים המבורגר, יצחק שריון, זלמן סולובייציק, אליעזר פרלמן, יצחק דוד מן. כפי שיראה הקורא ברשימות החברים של בני ברית היו רובם ככולם חברים גם בבני-ברית."
.
מכאן נודה שגם כול חברי אגודת אחווה היו חברים במסדר בני ברית!
.....

ולסיכום ביניים נציין כי המידע שהבאנו לכם ברובו בא מתוך חברים בארגונים אלו, כך שלא ניתן להכחיש אותו הן מצד לוין אפשטיין, הן מצד דוד תדהר ויצחק אלפסי כולם היו חברי באגודות הסוד וכולם קושרים את אותם אגודות סוד לבני ברית.
.....

אז מי הם בני ברית?
הנה מספר ציטוטים מספרים:
.
מתוך הספר: העבר הישראלי: מאה שנים האחרונות - מאיר שצ׳ארנסקי – 1968:

"ב־1843 נוסד בניו־יורק המסדר היהודי של בני ברית. הוא דומה במטרותיו ובתכנו למסדר של הבונים החופשיים."
.
מתוך הספר: לקסיקון ציוני :אפרים תלמי 1981 עמוד 57:

"בני ברית מסדר יהודי עולמי, העוסק בפעולות חינוכיות, הומניטריות ופילנתרופיות בקרב יהודים ברחבי העולם. הוקם בשנת 1843 בארצות־הברית, לפי מתכונת המסדר הנודע ״הבונים החופשיים״."
.
מתוך הספר: ספרייה וספר בארץ־ישראל בשלהי התקופה העות׳מאנית: דב שידורסקי 1990 ‏ עמוד 72:

"כשנוסד מסדר ״בני ברית״ בניו־יורק ב*1843, בידי חבורת מהגרים יהודים מגרמניה בראשותו של הנרי ג׳ונס, ... הקימו ג׳ונס וחבריו ארגון למען אחווה מודרנית, מעין בית־כנסת חילוני, שהיה קיים בנפרד מבית-הכנסת המסורתי.

המסדר היהודי, שהיה גלגולו של ארגון הבונים החופשיים" באירופה, הועתק בארצות הברית לחיי החברה היהודית. הוא חיקה את הטקסים והסודיות של "הבונים החופשים"."
.....

לפי מה שעולה מהמקורות הבאים, מסדר בני ברית הוקם על ידי בונים חופשים, והמפגש הראשון של הבונים החופשים שהקימו אותו היה במבנה של הבניה החופשית בניו-יורק ולה קראו לשכה מספר אחד של בני ברית.
.....

מתוך הספר: דוד ילין, המחנך והמנהיג: שלום קסאן 1980- עמוד 81:

"בדיוק נמרץ, לאחר חודש אחד, כפי שנקבע מראש, ב־ 12 בנובמבר 1843 נתקיימה בבניין הבונים החופשיים בניו־יורק, בחדר מיוחד שהוכן לכך ושנשכר בשני דולרים לערב, הישיבה הראשונה של הלשכה הראשונה של בני ברית, בראשותו של הנרי ג׳ונס, הרי היא לשכת ״ניו־יורק״ מספר 1."
.
רק נציין שגם דוד ילין וגם השופט שלום קסאן היו חברים ונשיאים במסדר בני ברית!
.
מתוך הספר: הציונות והחזרה להיסטוריה : שמואל נח אייזנשטדט, משה ליסק - 1999 - עמוד 405:

"ראוי לציון מיוחד ׳המסדר העצמאי של ׳בני ברית׳, שהוקם בניו־יורק בשנת 1843.

ראשיתו של הארגון נעוצה ב׳לנדסמנשפטים׳ (כינוי לאיגודים של המהגרים ממזרח אירופה) של יהודי גרמניה בניו־יורק. מראשית דרכו אימץ לעצמו המסדר את דפוסי ההתארגנות והפעולה של ׳הבונים החופשיים׳, ומייסדיו עצמם היו מנהיגים וחברים בארגון זה." .
.....

משני הציטוטים אנו רואים שהמקימים היו בעצמם חברים ומנהיגים במסדר הבונים החופשיים, ומקום ההקמה היה במבנה של הבונים החופשיים.
.
בכל זאת אולי יכול להיות שהם התנתקו מהבונים החופשים והחליטו להקים משהו אחר עצמאי, שלא קשור יותר לבונים החופשיים?
.
שאלה זאת אולי עולה אצלכם, ומקורות רבים ינסו להטעות אתכם באמירות מעין אלו, בשביל זה תמשיכו לקרוא.
.
בתנועת בני ברית חברים בונים חופשים רבים, דוגמאות : דוד תדהר, משה שהם (שטיינפלד), אליעזר ראאב, שלמה בן-שמעון, שמואל מרדכי אמסטר, ישעיהו קרניאל ("עזמות"), יעקב בן-עזר (ראב), ד"ר יעקב אליעזר מיכלין, (נפתלי) יצחק ילין, אליעזר ארגוב (מרגובסקי), ועוד רבים.
.
בשביל ללמוד מי הם היו ועל הקשר שלהם לבניה החופשית ולמסדר בני ברית תכניסו את שמם ותבדקו באנציקלופדית לחלוצי הישוב ובוניו - של דוד תדהר בקישור הבא:

http://www.tidhar.tourolib.org/?fbclid=IwAR0-lvXyq M_9TG_oIZd2dAWCZElb1jquZLeZynLNz1iQGBN4IWmVQfryBG0
.....

בדר"כ את החברות באגודות הסוד תמצאו לקראת הסוף, תכנסו ותבדקו בעצמכם!!!
.
נעיר שוב שדוד תדהר בעצמו היה בונה חופשי וחבר במסדר בני ברית, כך שהמקור הזה מקובל על הבונים החופשים וחברים במסדר בני ברית והם לא יכולים להכחיש את זה.
.
אחרי שראינו שחברים בארגון בני ברית בונים חופשים, מה עם הראש, מה עם מי שהיו המנהיגים של הארגון?!
.
בעיתון מעריב פורסמה כתבה שבדקה את הקשר בין בני ברית והבונים החופשים. ומכל הכתבה החלק המעניין ביותר הוא אחת המסקנות שכותב הכתבה הגיעה אליה. הכתבה פורסמה בעיתון מעריב בתאריך 21.04.1955 וזאת אחת המסקנות :
.
"לא ניכנס כאן לפרטי הבעיה ההיסטורית, באיזו מידה הושפע מסדר בני-ברית – הקיים כבר למעלה ממאה שנה – מתנועת הבונים החופשיים שהחלה עוד בראשית המאה ה-18 באירופה. נסתפק בקביעת העובדה שנשיא בני-ברית הוא בלי שום ספק – בונה חופשי."
.
ובאמת אפשר לראות שנשיאי הבונים החופשים עמדו בראש מסדר בני ברית, לדוגמא דוד ילין , השופט שלום קסאן, צבי לוין , פיליפ קלוצניק והשופט יוסף מיכאל לם היו בונים חופשים ששימשו כנשיאים של מסדר בני ברית !
.
כך שהמסקנה שמגלה לנו כותב "העובדה שנשיא בני ברית הוא בלי שום ספק - בונה חופשי" יש לה שיניים במציאות!!!
.
ובכתבות מסויימות בעיתונות אנו מוצאים שהיו מפגשים של בני ברית בלשכות של הבונים החופשים, וישנם אף כתבות שלא מבדילות בין בני ברית לבניה החופשית (מצורפות הכתבות), כי אין הבדל כזה באמת. וריבויי האגודות והשמות השונים נועדו רק לזרוע חול בעיני הציבור.
.....

כך לדוגמא מרק שטיין שכתוב בערך על שמו באנציקלופדית תדהר:

"כן עסק בצרכי צבור כחבר פעיל ב"בני ברית" וגם ב''בני משה", שבמשך זמן-מה היה נשיאם".
.
בערך על שם של "משה (מוריס) שינברג" באנציקלופדית תדהר כתוב שהוא בונה חופשי, וכך זה כותב:
.
“כשבאו בתרנ"ב ליפו מהנדסים צרפתים לעבוד בסלילת מסילת-הברזל לירושלים ויסדו לשכת בונים חופשים בשם "שער היכל המלך" בנשיאותו של רודז'ה, היה הוא היהודי המקומי הראשון שהצטרף אליהם ונתקבל כאח בלשכה. אחריו נכנסו יוסף פיינברג , הרופא הבילויי ד"ר מנחם (מרק) שטיין ואחרים."
.
גם ב"ספר האחים של לשכת ברקאי מס' 17 - 60 שנה להיווסדותה של לשכה" עמוד 11 של דוד תדהר, מרק שטיין מופיע כאחד מ-12 מייסדי לשכת ברקאי של הבונים החופשיים!
.
כך שרואים שאדם אחד חבר בשלושת האגודות, בני ברית, בני משה והבונים החופשים ללא שום בעיה!!! כי אין הבדל באמת!
.
והדברים נכונים לכול האגודות, דוגמאות נוספות לאגודה אחווה שמנסה להצטייר כדתית או שמרנית, הציטוטים לקוחים מאנציקלופדית תדהר בערך על שמם של אותם אנשים:

"ישעיהו לוריא ...בשנות שבתו במצרים היה פעיל בענייני צבור יהודיים וכלליים כנשיא לשכה ד' של אגודת "אחווה" בקאהיר, נשיא המרכזים של הקונגרס היהודי העולמי וחברת "ארט" למצרים, חבר הלשכה הגדולה של הבונים החופשים במצרים, נשיא לשכת "ישראל" של בני ברית בפורט סעיד...".
.
מכאן אנו רואים לוריא, היה חבר במסדר אחווה, בני ברית והבונים החופשים ללא שום בעיה!
.
"דניאל אלמגור (קליינמן) ...מיסד ויושב ראש אגודת "בני-ציון" באונגני (בסרביה), עסקן קרן הקיימת, חבר באגודת "אחווה" מיסודו של הרב י. ל. מימון (פישמן) ...בנאי חפשי של "לשכת אביב" (היה נשיא הלשכה ב-1951) ואח בבני-ברית "לשכת מאיר-דיזנגוף" (היה נשיא הלשכה ב-1953)."
.
שוב אדם חבר באגודת אחווה, במסדר בני ברית והבונים החופשיים ללא שום בעיה,
כי אין באמת הבדל!
.....

לגבי אחווה נסיים עם החשיפה כי מי שהקים אותה היה בונה חופשי מוצהר כפי שפורסם בעיתונות הרב ישעיהו רפאלוביץ, מי שהיה רבה הראשי של ברזלי וצלם מפורסם.
.
הוא היה בונה חופשי כפי שהתפרסם בעיתונות במאמר שכותרתו "אלפי בונים חופשיים מחו"ל ישתתפו בטקס פתיחת הלשכה הגדולה בירושלים". שמו מופיע בנשימה אחת לצד רבני ארצות זרות כמו הרב ברודי רבה הראשי של אנגליה שהזכרנו בעבר כי היה בונה חופשי בעצמו.
.
וכאן הוכחנו לכם שגם את אחווה, בני משה ובני ברית הקימו הבונים החופשים ומנהלים אותם!!!
.
ועל האגודה העיקרית, בני ברית, שכולם היו חברים בה וחברו אליה ניתן לומר:

אם זה כמו הבונים החופשים, הוקם על ידי הבונים החופשים, במקום של הבונים החופשיים, מתנהל כמו הבונים החופשים, מנוהל על ידי הבונים החופשים, וחברים בו בונים חופשיים -
.
חברים אל תרמו זה בניה חופשית לכול דבר.
.....

מספר הערות והארות :
.
מצטערים על העומס תעברו על הפוסט מספר פעמים עד שתבינו אותו הוא חשוב להבנה של הנושא הזה, כי הם מסווים את עצמם בהקמה של קבוצות "פיקטיביות רבות", במטרה לזרוע בלבול במקורם של הדברים.
.
מצורפים קבצי תמונה רבים שמוכיחים לכם את מה שבכל מקום מכחישים, שבני ברית ושאר האגודות לא קשורות לבונים החופשים! (יש עוד הרבה אבל זה מספיק לדעתנו).
.
הערה קריטית - כאשר אתם קוראים על האגודות סוד, תדעו שכמעט רוב הסיכויים הם כותבים על עצמם, ולכן תתנהלו בזהירות בקריאה.
.
השיטה שאנחנו ממליצים היא שיטה בדומה לחקירת פושע, לא להאמין לו לשום מילה שלו, אלא לדברים שיכולים להפליל אותו בלבד, וגם אותם לחקור ולאמת בדרכים נוספות.
.
בדר"כ הם זורעים בלבול בכתיבה שלהם, מסרבלים בכוונה תחילה, מעלים השערות לא הגיוניות, נותנים סיבות שקריות ולא חשובות להסתיר את הסיבות האמיתיות של אירועים, יספרו לכם שהאגודות היום לא קיימות, שהם פתוחות וכבר לא מסתוריות, שאין להם כוח היום וכדו' כול מיני דברים שקריים.
.
לא להאמין אלא לחקור. על זה אמר החכם מכל אדם בספר משלי פרק פסוק כה:
"כִּי יְחַנֵּן קוֹלוֹ אַל תַּאֲמֶן בּוֹ כִּי שֶׁבַע תּוֹעֵבוֹת בְּלִבּוֹ".
.
מורשת בית ישראל אתיופיה
.
קישור לפוסט המקורי ולכל הקישורים הנלווים

https://www.facebook.com/RswnLzywn/posts/125562068 4526776?hc_location=ufi
.....

להזכירכם, הרוע גר בתקוע, ועצם הגילוי הזה שלי הוא אשר מזעזע ומפחיד את הממסד, מי יחקור את הרוע מתקוע???
.
עוד על הרוע מתקוע:
"ציונות שבתאית, ציונות דתית, סחר בילדים, ואיך כל זה משתרש לנו אל תוך החיים"
http://www.shabtay-av.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?a rc=2106623
.
די לסחר בילדים, די לטיוח פשעים, מי שחט את אודל אמבש ???
.
זעקת השכמה, זעקת הדממה, שתיקת הכבשים.
ורק הלב מת מבפנים.
.
ברוכים הבאים ל Isra-Hell
Hell Hell Isra-Hell
.
Delete The Elites, Power To The People‏‏

זעקת השכמה Shabtay Av
טריפ של אמת

מוגש מטעם זעקת השכמה Shabtay Av
כשירות לציבור למען ניצחון האור על החושך
כל הזכויות שמורות
הגיגיי
פרופיל אישי